21 січ. 2021
Важливо! Шановні батьки!!!
![](/uploads/org1458/news_1611238400__thumb.jpg)
У місті триває процес приведення наявної мережі закладів загальної середньої освіти до вимог чинного законодавства України.
На 2021/2022 навчальний рік здійснюють набір до 10-х класів наступні заклади загальної середньої освіти міста.
20 січ. 2021
І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту МАНУ-2021 в наукових відділеннях хімії та біології, наук про Землю, екології та аграрних наук
![](/uploads/org1458/news_1611229018__thumb.jpg)
20.01.2021 пройшов І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2021 року в наукових відділеннях хімії та біології, наук про Землю, екології та аграрних наук.
19 січ. 2021
І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту МАНУ-2021 в наукових відділеннях мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
![](/uploads/org1458/news_1611129668__thumb.jpg)
19.01.2021 пройшов І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2021 року в наукових відділеннях мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства (зарубіжна література, іноземна філологія).
18 січ. 2021
І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ-2021 у відділеннях комп’ютерних та технічних наук
![](/uploads/org1458/news_1610980369__thumb.jpg)
18.01.2021 пройшов І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2021 року у відділеннях комп’ютерних та технічних наук.
15 січ. 2021
25 років Народному художньому колективу ансамблю народного танцю «Горицвіт»!
![](/uploads/org1458/news_1610957460__thumb.jpg)
Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Горицвіт» давно відомий своїми майстерними хореографічними номерами у нашому місті та далеко за його межами. Адже ансамбль, що об’єднує вихованців віком від 4 до 21 року, є володарем понад 30 Гран-Прі Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів, що проходили в Україні, Білорусі, Польщі, Болгарії, Австрії, Чехії, Німеччині.
15 січ. 2021
І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту МАНУ-2021 - відділення мовознавства,літературознавства,фольклористики,мистецтвознавства (українська філологія)
![](/uploads/org1458/news_1610957375__thumb.jpg)
15.01.2021 пройшов І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2021 року в наукових відділеннях мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства (українська філологія).
14 січ. 2021
Календар «Повертайся додому живим»
![](/uploads/org1458/news_1610957245__thumb.jpg)
Цього року за підсумками конкурсу Українським державним центром позашкільної освіти за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України було надруковано календар «Повертайся додому живим» на 2021 рік. Приємною новиною стало розміщення на календарі творчої роботи «ПОВЕРНЕННЯ», автором якої є АНАСТАСІЯ ГЛАДКА, вихованка гуртка «Калейдоскоп творчості» ЦДЮТ «Терноцвіт».
14 січ. 2021
Презентуємо міський онлайн-проєкт «Дистанційна Школа Журналіста «МедіаДія»
![](/uploads/org1458/news_1610957192__thumb.jpg)
Шановні вихованці та педагоги гуртків журналістики! Презентуємо міський онлайн-проєкт «Дистанційна Школа Журналіста «МедіаДія». Карантин не час сумувати. Цікаві заняття, майстер-класи допоможуть юнкорам залишатися в центрі подій, а поради для педагогів посприяють керівникам гуртків знайти для себе родзинки та застосувати їх у роботі.
14 січ. 2021
І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2021 року в науковому відділенні історії
![](/uploads/org1458/news_1610956765__thumb.jpg)
14.01.2021 пройшов І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2021 року в науковому відділенні історії. Загальна кількість учасників складала 23 учні 9-11 класів ЗЗСО міста.
14 січ. 2021
Міський рефлексивний практикум "Технології профілактики булінгу в освітньому середовищі"
![](/uploads/org1458/news_1610956707__thumb.jpg)
14.01.2021 вже традиційно в режимі онлайн відбувся міський рефлексивний практикум для практичних психологів, соціальних педагогів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти "Технології профілактики булінгу в освітньому середовищі", учасниками якого стали 188 фахівців психологічної служби міста.