27 січ. 2021
Вітаємо з перемогою всіх учасників спортивних змагань «Олімпійські надії» серед учнів закладів загальної середньої освіти!
![](/uploads/org1458/news_1611749488__thumb.jpg)
За підсумками участі в обласних змаганнях у 2020 році місто вибороло почесне І місце. Цей результат наші юні спортсмени підтверджують три роки поспіль.
27 січ. 2021
Вітаємо призера обласного (заочного) конкурсу «Пам'ять крізь віки»!
![](/uploads/org1458/news_1611749424__thumb.jpg)
Вітаємо Демиденка Дениса, учня 10-А класу Криворізької загальноосвітньої школи №120 (робота «Іван Авраменко – художник, який любив життя», керівник проєкту Малюк О.В.) за зайняте ІІ місце в обласному (заочному) конкурсі «Пам'ять крізь віки».
27 січ. 2021
Увага! Опитування
![](/uploads/org1458/news_1611749272__thumb.jpg)
Департаментом освіти і науки виконкому Криворізької міської ради з метою покращення дистанційного навчання в школах міста проводиться онлайн-опитування з 27.01 по 03.02.2021 року.
27 січ. 2021
І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН України-2021 в наукових відділеннях математики, фізики та астрономії
![](/uploads/org1458/news_1611747884__thumb.jpg)
26.01.2021 пройшов І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2021 року в наукових відділеннях математики, фізики та астрономії.
26 січ. 2021
І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту МАНУ-2021 в науковому відділенні філософії та суспільствознавства
![](/uploads/org1458/news_1611747932__thumb.jpg)
25.01.2021 пройшов І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2021 року в науковому відділенні філософії та суспільствознавства.
25 січ. 2021
Вітаємо призера обласного (заочного) конкурсу «Наші герої»!
![](/uploads/org1458/news_1611749368__thumb.jpg)
Вітаємо Муляк Олену, ученицю 7-Б класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №86 (робота «Пам'ять про подвиг у наших серцях», керівник проєкту Палій Т.О.) за зайняте ІІІ місце в обласному (заочному) конкурсі «Наші герої».
25 січ. 2021
Важливо!!! Для випускників 11-х класів!!!
![](/uploads/org1458/news_1611574395__thumb.jpg)
З 01 лютого 2021 року розпочнеться реєстрація на участь в основній сесії ЗНО-2021.
24 січ. 2021
УКРАЇНА ЄДИНА: відзначаємо ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!
![](/uploads/org1458/news_1611747989__thumb.jpeg)
Щороку учнівська та педагогічна громадськість закладів загальної середньої та позашкільної освіти Тернівського району відзначає ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ. Про єдність усіх українців навколо головних ідей нашого майбутнього Свобода, Незалежність, Соборність говорили педагоги і учні на патріотичних заходах: від інформаційного дайджесту до захисту учнівських досліджень про державоутворення.
22 січ. 2021
Анонс! З 25 по 29 січня 2021 року запрошуємо взяти участь у міській просвітницькій акції «#Лайкоманія STOP!»
![](/uploads/org1458/news_1611319394__thumb.jpg)
З 25 по 29 січня 2021 року проходить міська просвітницька акція «#Лайкоманія STOP!», до якої можуть долучитися діти, педагоги, батьківські громади усіх закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста.
22 січ. 2021
Важливо!
![](/uploads/org1458/news_1611319024__thumb.jpg)
ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ З 25 СІЧНЯ – РОЗ’ЯСНЕННЯ МОН