30 груд. 2020
Міський (відбірковий) етап обласного конкурсу «Місто мого серця»
28 та 29 грудня 2020 року в онлайн форматі відбулося засідання журі міського (відбіркового) етапу обласного конкурсу «Місто мого серця», присвяченого 120-річниці з дня народження відомого земляка Валеріана Підмогильного.
29 груд. 2020
Найкращі юні екологи-натуралісти вітають жителів Кривого Рогу з новорічними святами та закликають дбайливо ставитись до природи рідного краю
29.12.2020 в рамках міського челенджу «Новорічний тренд – Christmas tree handmade» найкращі екологи-натуралісти - здобувачі освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста вітають жителів Кривого Рогу з новорічними святами та закликають дбайливо ставитись до природи рідного краю.
28 груд. 2020
Вітаємо переможців обласного конкурсу дитячо-юнацької творчості «Країна чарівних книжок»!
28 грудня 2020 року підведені підсумки обласного конкурсу дитячо-юнацької творчості «Країна чарівних книжок».
28 груд. 2020
Проведення виставки «Різдво» з нагоди новорічних та різдвяних свят
28.12.2020 у Міському історико-краєзнавчому музеї відкрилась виставка художніх робіт «Різдво» вихованців гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Фіто-стиль-дизайн» КПНЗ «ЦХЕТДЮ «Орфей» КМР, керівник - Анна Мороз.
28 груд. 2020
Педагогічні стратегії розвитку особистості в освітньому просторі
Основні напрямки роботи закладу щодо реалізації обласного науково-методичного проєкту «Педагогічні стратегії розвитку самоефективної особистості в освітньому просторі Нової української школи»» у форматі 5Е (engage-залучення, explore-дослідження, explain-пояснення, elaborate-розробка, evaluate-оцінювання) представив педагогічний колектив НВК «ЗНЗ-ТЛ»(дир. Гавдан А.М.) на районному психолого-педагогічному онлайн-семінарі.
28 груд. 2020
Вивчаємо ЕКО спадщину Дніпропетровщини
Проєкт «Екологічними стежками Криворіжжя. Балка Північна червона», створений вихованцями Станції юних натуралістів Тернівського району під керівництвом Наталії Пархоменко, посів І місце у номінації «Унікальні екологічні маршрути Дніпропетровщини».
24 груд. 2020
Міський майстер-клас у режимі онлайн для заступників директорів з НВР ЗЗСО
24.12.2020 у режимі онлайн відбувся майстер-клас для заступників директорів з НВР закладів загальної середньої освіти з теми «Формування позитивної мотивації до науково-дослідницької діяльності в умовах зимової наукової сесії». Майстер-клас проводили педагогічні працівники КНВК №129 «ГЛАС», які ознайомили заступників директорів з НВР закладів загальної середньої освіти міста зі своїм досвідом щодо організації науково-дослідницької роботи учнів.
24 груд. 2020
Майстер-клас для вчителів початкових класів «Упровадження моделі формувального оцінювання навчальних досягнень учнів Нової української школи»
Із метою поглибити знання учасників щодо технік формувального оцінювання, які використовуються педагогами для вимірювання навчальних досягнень учнів 23 грудня 2020 року КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Криворізької міської ради на базі КЗШ №73 в онлайн-режимі було проведено міський майстер-клас для вчителів початкових класів «Упровадження моделі формувального оцінювання для учнів Нової української школи».
23 груд. 2020
Подорож в «Новорічний Time Travel»
У передноворічну пору всі ми чекаємо на диво та казкові відчуття, а особливо у період пандемії, заборон та обмежень. Учні-волонтери та педагоги закладів освіти міста створили перше диво і запрошують до подорожі без обмежень у часі та просторі в «Новорічний Time Travel». Початок подорожі 22 грудня 2020 року.
23 груд. 2020
Онлайн майстер-клас «Інклюзія без ілюзій»
23 грудня 2020 року відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради було проведено онлайн майстер-клас «Інклюзія без ілюзій» у форматі Google Мeet-конференції.