16 лют. 2021
Вітаємо юних криворіжців - переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України!
![](/uploads/org1458/news_1613544577__thumb.jpg)
Серед 20 конкурсантів, які захищали свої проєкти на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України відділення математики, 3 переможці, старшокласники нашого міста: ІІ місце – 1; ІІІ місце – 2.
12 лют. 2021
#kr_Об’єднанілюбов'юдоУкраїни
![](/uploads/org1458/news_1613118117__thumb.jpg)
З 15 по 22 лютого 2021 року у закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста проходитиме міська волонтерська акція «Пам'ятаємо і шануємо» у рамках міського фестивалю патріотичних заходів «Об'єднані любов'ю до України». Мета акції –вшанування подвигу визволителів міста, ветеранів Другої світової війни, увічнення пам’яті загиблих, утвердження ідеалів миру, наступності традицій воїнів-переможців та з нагоди 77-ї річниці визволення міста Кривого Рогу від нацистських загарбників. Пропонуємо висвітлювати хід акції у шкільних ЗМІ, на сайтах закладів освіти та у соціальній мережі Facebook з хештегом #kr_Об’єднанілюбов'юдоУкраїни.
11 лют. 2021
Міський семінар для працівників соціально-психологічної служби закладів загальної середньої освіти
![](/uploads/org1458/news_1613462367__thumb.jpg)
11 лютого 2021 року проведено міський семінар для працівників соціально-психологічної служби закладів загальної середньої освіти «Сучасні підходи до реалізації прав та законних інтересів дітей в законодавстві України (міждисциплінарний підхід)» у форматі Google Мeet-конференції.
11 лют. 2021
Міський рефлексивний практикум “Кіберсоціалізація та сучасні ризики Інтернет-простору” в рамках Дня безпечного Інтернету
![](/uploads/org1458/news_1613462321__thumb.jpg)
11.02.2021 у форматі відеконференції Google Meet для старшокласників та фахівців психологічної служби міста відбувся міський рефлексивний практикум “Кіберсоціалізація та сучасні ризики Інтернет-простору” в рамках Дня безпечного Інтернету (#SID2021/#ДБІ2021/SaferInternetDay2021), який запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.
11 лют. 2021
Формуємо модель моніторингових досліджень в інклюзивних класах
![](/uploads/org1458/news_1613462279__thumb.jpeg)
11 лютого 2021 року в онлайн-форматі відбулося засідання міської педагогічної студії, присвячене актуальній для педагогічної спільноти міста і країни темі «Організація моніторингу успішності учнів з особливими освітніми потребами». Учасниками онлайн-заходу стали заступники директорів з навчально-виховної роботи, учителі та асистенти вчителів інклюзивних класів, практичні психологи, соціальні педагоги, учителі-дефектологи, учителі-логопеди закладів загальної середньої освіти міста.
11 лют. 2021
Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»!
![](/uploads/org1458/news_1613118270__thumb.jpg)
У січні 2021 року в КЗО «Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді» ДОР підведені підсумки участі здобувачів освіти в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».
11 лют. 2021
Інженерний тиждень: вивчаємо, досліджуємо, створюємо
![](/uploads/org1458/news_1613118216__thumb.png)
В дні Всеукраїнського інженерного тижня шкільні класи в Криворізькій Тернівській гімназії перетворилися на мейкерські та дослідницькі лабораторії, А учні стали МЕЙКЕРАМИ: ділимося тим, що робимо, надихаємося тим, що роблять інші.
11 лют. 2021
Вітаємо переможців ІІІ (Всеукраїнського) туру конкурсу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна»!
![](/uploads/org1458/news_1613118161__thumb.jpg)
Вітаємо переможців ІІІ (Всеукраїнського) туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»!
10 лют. 2021
Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів та соціальних педагогів!
![](/uploads/org1458/news_1612959253__thumb.jpg)
Наше життя неможливе без цілей. Кілька років тому Ірина Чернобай, практичний психолог Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19, поставила собі за мету - написати авторську розвиваючу програму з розвитку емоційного інтелекту підлітків, та розпочала її втілення, занурившись у вивчення та дослідження за даною темою.
10 лют. 2021
Вітаємо переможця VII сезону Всеукраїнського IT-конкурсу для дітей та молоді iTalent в старшій групі номінації "ЗD-графіка"!
![](/uploads/org1458/news_1612959207__thumb.jpg)
Вітаємо Аннаєва Данііла, учня 11-А класу Криворізького Центрально-Міського ліцею (вчитель Шапоріна О.О.), з перемогою у VII сезоні Всеукраїнського IT-конкурсу для дітей та молоді iTalent в старшій групі номінації "ЗD-графіка"!