2 квіт. 2024
І відбірковий етап (півфінал) міського турніру хіміків-дослідників
![](/uploads/org1458/news_1712066812__thumb.jpg)
Сьогодні на базі Криворізького ліцею №77 КМР у форматі відеоконференції відбувся І відбірковий етап (півфінал) міського турніру хіміків-дослідників за темою «Лужні метали» для учнів 8-10 класів закладів загальної середньої освіти.
29 бер. 2024
Тренінги за програмою О.Університету (ГС «Освіторія») «Наздоженемо: про подолання освітніх втрат з української мови і літератури»
![](/uploads/org1458/news_1712067236__thumb.jpg)
Війна – переможемо обов’язково!!!
Весна – надії на краще; все буде добре!!!
Освітні втрати – надолужемо, безперечно!!!
Такі висновки зробили вчителі української мови і літератури закладів загальної середньої освіти Саксаганського району, які взяли участь у тренінгах за програмою О.Університету (ГС «Освіторія») «Наздоженемо: про подолання освітніх втрат з української мови і літератури», що відбулися протягом 25-26 та 28-29 березня на базі Криворізького природничо-науково ліцею.
29 бер. 2024
Завершились змагання IIІ (міського) етапу всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з баскетболу»
![](/uploads/org1458/news_1712067196__thumb.jpg)
29 березня 2024 року завершились змагання IIІ (міського) етапу всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з баскетболу» серед юнаків закладів загальної середньої освіти.
29 бер. 2024
Ще одна перемога на Всеукраїнській олімпіаді мовників
![](/uploads/org1458/news_1712067133__thumb.jpg)
Всеукраїнська олімпіада з української мови та літератури проходила на Рівненщині з 25.03. по 29.03.
29 бер. 2024
Участь криворізьких інтелектуалів у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з фізики, правознавства та хімії
![](/uploads/org1458/news_1712067110__thumb.jpg)
Під час весняних канікул юні інтелектуали брали участь у ІV (фінальному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
27 бер. 2024
Успішний виступ криворізьких освітян на міжнародному престижному форумі
![](/uploads/org1458/news_1711620491__thumb.jpg)
Уже стало доброю традицією щорічно представляти на огляд суспільства та педагогічної громадськості найкращі освітянські надбання міста на престижних міжнародних педагогічних виставках. У березневому педагогічному форумі «Сучасні заклади освіти -2024» взяли участь департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, КЗ «ЦПРПП» КМР та 33 заклади освіти.
27 бер. 2024
Підведено підсумки міського етапу олімпіади серед учнів 4 класів
![](/uploads/org1458/news_1711541966__thumb.jpg)
Підведено підсумки ІІІ (міського) етапу мультипредметної олімпіади з мовно-літературної та природничо-математичної освітніх галузей серед учнів 4-х класів закладів загальної середньої освіти м. Кривого Рогу.
26 бер. 2024
Захист проєктів (презентацій) міського конкурсу "Видатні діячі української державності" для учнів 8-11 класів, педагогів ЗЗСО
![](/uploads/org1458/news_1711541888__thumb.jpg)
25 березня 2024 року пройшов міський конкурс в номінації «Військова слава України». Творчі проєкти 52 старшокласників були присвячені видатним особистостям української історії, які сприяли розбудові та захисту української державності, воїнам -захисникам Збройних Сил України.
25 бер. 2024
До уваги родин з дітьми до 17 років, які мешкають на території Криворізької громади та ВПО
![](/uploads/org1458/news_1711436129__thumb.jpg)
З радістю повідомляємо, що Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, запускає проєкт психосоціальної допомоги, який реалізується ГО "Відповідальні громадяни".
При підтримці Криворізької міської ради, в рамках проєкту буде відкрито п'ять Просторів дружніх до дитини.
25 бер. 2024
Вітаємо з перемогою та зайнятим І місцем у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»
![](/uploads/org1458/news_1711435896__thumb.jpg)
Вітаємо з перемогою та зайнятим І місцем у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу» Анастасію Бабіч, здобувачку освіти 9 класу і екскурсовода та Інну Олександрівну Петричко, керівника Зразкового музею-майстерні імені Івана Авраменка Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 120 Криворізької міської ради.