15 трав. 2024
Онлайн-подія у спільноті вчителів початкових класів
![](/uploads/org1458/news_1716288323__thumb.jpg)
15 травня 2024 року відбулась онлайн-зустріч членів міської професійної спільноти вчителів початкових класів з актуальної теми щодо надолуження освітніх втрат у молодших школярів смислової сторони навички читання. Активну участь у підготовці та проведенні цього методичного заходу брали вчителі початкових класів КГ №70, 103, 117, 55, 27, 37, 13.
15 трав. 2024
Підведено підсумки роботи ЗЗСО над обласним науково-методичним проєктом
![](/uploads/org1458/news_1715850109__thumb.jpg)
З вересня 2020/2021 навчального року педагогічні колективи закладів загальної середньої освіти нашого міста працювали над обласним науково-методичним проєктом «Педагогічні стратегії розвитку самоефективності особистості в освітньому просторі Нової української школи: кращі практики». Мета проєкту – розвинути і сформувати самоефективну особистість, яка здатна власними силами, без сторонньої допомоги досягати поставлених цілей і бути успішною у навчанні і в майбутньому житті.
15 трав. 2024
Онлайн-подія у спільноті вчителів початкових класів
![](/uploads/org1458/news_1715850072__thumb.jpg)
15 травня 2024 року відбулась онлайн-зустріч членів міської професійної спільноти вчителів початкових класів з актуальної теми щодо надолуження освітніх втрат у молодших школярів смислової сторони навички читання. Активну участь у підготовці та проведенні цього методичного заходу брали вчителі початкових класів КГ №70, 103, 117, 55, 27, 37, 13.
14 трав. 2024
Приємна звістка прийшла від наших співвітчизників - вихованців Криворізької гімназії #98, яких тимчасово евакуйовано до Бельдібі (Турецька Республіка)
![](/uploads/org1458/news_1715850776__thumb.jpg)
До свята молоді Туреччини громадськими об'єднаннями українців, які проживають у Туреччині, було організовано VII Міжнародний україно-турецький фестиваль-зустріч "Stars of Turkey" - свято українців, які проживають в Анталії, на яке запросили і мешканців дитячого містечка в Бельдібі.
13 трав. 2024
Вікторина "START-UP: Рівень PRO"!
![](/uploads/org1458/news_1715850154__thumb.jpg)
Щиро дякуємо всім учасникам за захоплюючий інтелектуальний поєдинок на нашій вікторині "START-UP: Рівень PRO"! 150 хвилин, 45 запитань, 35 можливих балів - але юні стартапівці були справжніми чемпіонами знань та ерудиції! Ця вікторина була справжнім випробуванням на кмітливість та підготовку, де учасники показали свої знання, отримані під час навчання в школі «START-UP: Рівень PRO».
10 трав. 2024
Відкрито! Перший етап турніру "START-UP і Я" вразив усіх!
![](/uploads/org1458/news_1715347898__thumb.jpg)
На цьому захоплюючому заході учасники представили перед фаховим журі постери своїх проєктів, які вражають своєю креативністю та соціальною значущістю.
8 трав. 2024
Криворізькі учні представили Україну на І Міжнародному турнірі з фінансової грамотності у м.Відні (Австрія)
![](/uploads/org1458/news_1715172474__thumb.jpg)
26-28 квітня 2024 року у м. Відні (Австрія) відбувся І Міжнародний турнір з фінансової грамотності. Команда «Майстри фінансів» Криворізького ліцею №127 представила Україну на цьому Турнірі.
28 квіт. 2024
Підведено підсумки ХХІІІ міського конкурсу дослідницьких робіт «Квітневі читання»
![](/uploads/org1458/news_1714389199__thumb.jpg)
24-25 квітня 2024 року у дистанційному форматі проходив ІІ етап міського конкурсу «Квітневі читання». Свої дослідницькі роботи захищали 52 учні у п’яти номінаціях ( 4 клас – 27 учнів, 5 клас – 10 учнів, 6 клас – 15 учнів).
26 квіт. 2024
Тренінг за програмою О.Університету (ГС «Освіторія») «Наздоженемо: про подолання освітніх втрат з української мови і літератури» для викладачів і студентів КДПУ
![](/uploads/org1458/news_1714389344__thumb.jpg)
«Надолуження освітніх втрат – спільне завдання для освітян» - саме під таким гаслом протягом 22-24 квітня 2024 року було проведено тренінг за програмою О.Університету (ГС «Освіторія») «Наздоженемо: про подолання освітніх втрат з української мови і літератури» для викладачів і студентів Криворізького державного педагогічного університету.
26 квіт. 2024
Засідання професійного дискусійного клубу заступників директорів закладів позашкільної освіти «Відкрита трибуна»
![](/uploads/org1458/news_1714389313__thumb.jpg)
Засідання професійного дискусійного клубу заступників директорів закладів позашкільної освіти «Відкрита трибуна» присвячується найчастіше вивченню та впровадженню кращого педагогічного досвіду. Педагогічний досвід – джерело, з якого живиться педагогічна майстерність, зростає професіоналізм, розкриває крила іноваційність. Форми накопичення й розповсюдження його кожен педагогічний колектив обирає самостійно. На «Методичний вернісаж» запросили 25.04.2024 своїх колег – педагогічну спільноту заступників директорів – педагоги ЦДЮТ «Терноцвіт», щоб продемонструвати свої напрацювання та колег з СЮТ Тернівського району з питання «Шляхи розвитку самоефективності особистості здобувача позашкільної освіти в умовах відділеного району промислового міста».