26 квіт. 2024
Тренінг за програмою О.Університету (ГС «Освіторія») «Наздоженемо: про подолання освітніх втрат з української мови і літератури» для викладачів і студентів КДПУ
![](/uploads/org1458/news_1714389344__thumb.jpg)
«Надолуження освітніх втрат – спільне завдання для освітян» - саме під таким гаслом протягом 22-24 квітня 2024 року було проведено тренінг за програмою О.Університету (ГС «Освіторія») «Наздоженемо: про подолання освітніх втрат з української мови і літератури» для викладачів і студентів Криворізького державного педагогічного університету.
26 квіт. 2024
Засідання професійного дискусійного клубу заступників директорів закладів позашкільної освіти «Відкрита трибуна»
![](/uploads/org1458/news_1714389313__thumb.jpg)
Засідання професійного дискусійного клубу заступників директорів закладів позашкільної освіти «Відкрита трибуна» присвячується найчастіше вивченню та впровадженню кращого педагогічного досвіду. Педагогічний досвід – джерело, з якого живиться педагогічна майстерність, зростає професіоналізм, розкриває крила іноваційність. Форми накопичення й розповсюдження його кожен педагогічний колектив обирає самостійно. На «Методичний вернісаж» запросили 25.04.2024 своїх колег – педагогічну спільноту заступників директорів – педагоги ЦДЮТ «Терноцвіт», щоб продемонструвати свої напрацювання та колег з СЮТ Тернівського району з питання «Шляхи розвитку самоефективності особистості здобувача позашкільної освіти в умовах відділеного району промислового міста».
26 квіт. 2024
Очний тренінг для вчителів математики закладів загальної середньої освіти з теми «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат із математики»
![](/uploads/org1458/news_1714389269__thumb.jpg)
Вдруге, протягом двох днів (24-25 квітня 2024 року) на базі КЛ №24 КМР проведено очний тренінг для вчителів математики закладів загальної середньої освіти з теми «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат із математики». Навчання вчителів реалізовано ГС «Освіторія» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та фінансової підтримки Глобального партнерства в галузі освіти (GPE) й Уряду Японії.
26 квіт. 2024
Найвище визнання професійної майстерності педагогів – це їх особисті досягнення в методично-педагогічних заходах
![](/uploads/org1458/news_1714389228__thumb.jpg)
Вітаємо педагогічних працівників закладів позашкільної освіти міста з перемогою в обласному (заочному) конкурсі на кращу методичну розробку з науково-технічної творчості. Із 54 призових місць по області – педагоги Кривого Рогу посіли 23 (8 – І, 9 – ІІ та 6 – ІІІ), тому що наші – найкращі!
25 квіт. 2024
Засідання журі міської виставки-конкурсу з науково-технічної творчості «Від ідеї до моделі»
![](/uploads/org1458/news_1714389378__thumb.jpg)
25 квітня 2024 року на базі КПНЗ «СЮТ Покровського району» КМР відбулось засідання журі міської виставки-конкурсу з науково-технічної творчості «Від ідеї до моделі».
25 квіт. 2024
ІІІ (міський) етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
![](/uploads/org1458/news_1714114668__thumb.jpg)
23-24 квітня на базі ДЮСШ № 4 проходили змагання ІІІ (міського) етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році під гаслом «Разом переможемо!» з футзалу.
25 квіт. 2024
Вітаємо переможців XXVII традиційних відкритих змагань з гірського туризму «Рукавичка» - 2024»
![](/uploads/org1458/news_1714114482__thumb.jpg)
Змагання відбулися 16-18.02.2024 та 01-03.03.2024 для старшої, середньої та молодшої вікових категорій на базі спеціально обладнаної спортивної зали Вільногірського ліцкю №4 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.
24 квіт. 2024
Онлайн - нарада з соціальними педагогами закладів освіти
![](/uploads/org1458/news_1714114920__thumb.jpg)
24 квітня відбулась онлайн- нарада з соціальними педагогами закладів освіти.
23 квіт. 2024
Результати І (заочного) етапу ХХІІІ Міського конкурсу дослідницьких робіт «Квітневі читання»
![](/uploads/org1458/news_1714115312__thumb.jpg)
З 19 квітня по 23 квітня пройшов заочний етап міського конкурсу «Квітневі читання». У конкурсі взяли участь 52 учні, із них 27 учнів 4 класу, 10 учнів 5 класу, 15 учнів 6 класу.
23 квіт. 2024
Нарада з учасниками та тренерами команд турніру "START-UP і Я"
![](/uploads/org1458/news_1714114172__thumb.jpg)
Консультанти КЗ "ЦПРПП" КМР Людмила Данилович та Людмила Лавренко провели нараду з учасниками та тренерами команд турніру "START-UP і Я", щоб підготуватися до турніру.