24 груд. 2017
Міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії
Міський етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін цього року завершився проведенням міської олімпіади з астрономії. Олімпіада проходила 24.12.2017 на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №108. У змаганнях взяли участь 54 старшокласники
23 груд. 2017
Міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
23.12.2017 на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №69 проведено міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. В олімпіаді взяли участь 95 учнів 8-11 класів (8 клас – 23 учні, 9 клас – 30 учнів, 10 клас – 21 учень, 11 клас – 21 учень). Високі результати показала учнівська команда Покровського району (із 12 учасників 6 переможців).
22 груд. 2017
Новорічна розважальна програма «Бал чотирьох стихій»
![](/uploads/org1458/news_1514399664__thumb.jpg)
22.12.2017 на базі комунального позашкільного навчального закладу «Міський палац дитячої та юнацької творчості «Горицвіт» Криворізької міської ради відбулась новорічна розважальна програма для 130 лідерів міста, яка вже традиційно проходить у формі балу. Цього річ тематикою заходу – «Бал чотирьох стихій».
22 груд. 2017
Новорічна конкурсна програма для юних туристів та екологів міста
![](/uploads/org1458/news_1514399556_386_thumb.jpg)
22.12.2017 на базі КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Металургійного району» КМР була проведена новорічна конкурсна програма «Дорогою до нового Року – 2018». На захід прибули 7 команд від кожного району у складі – 5 кращих юних екологів та 5 кращих юних туристів-краєзнавців за підсумками 2017 року.
21 груд. 2017
Будуймо життя із добрих справ!
![](/uploads/org1458/news_1514399253__thumb.jpg)
21.12.2017 дев’ятикласники завітали до культурно-громадського центру «ШЕLTER+» і на мить побували чарівниками: наповнили спеціальні пакунки подарунками дітям, які так потребують турботи, милосердя і доброти. «Це не просто пакунки солодощів, – говорять організатори проекту добротворення, – це ретельно дібрані особисті подарунки для кожної дитини, наповнені теплом, любов’ю, вірою…»
21 груд. 2017
Підведення підсумків роботи міського методичного об’єднання вчителів початкових класів
![](/uploads/org1458/news_1514399120__thumb.jpg)
Напередодні новорічних свят в КЗСШ №4 Металургійного району зібралися члени міського методичного об’єднання вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти м. Кривого Рогу з метою підведення підсумків діяльності за І семестр 2017-2018 навчального року та пошуку шляхів удосконалення діяльності вчителів початкових класів щодо підвищення ефективності освітнього процесу на засадах компетентнісного підходу.
20 груд. 2017
Міський конкурс «Я – майбутній філолог»
![](/uploads/org1458/news_1514398980__thumb.jpg)
20.12.2017 на базі КВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет», кафедри російської філології та зарубіжної літератури, відбувся міський конкурс «Я – майбутній філолог» для учнів 10-11 класів.
19 груд. 2017
Міське свято кращих волонтерських загонів «Новорічна волонтерська вітальня»
![](/uploads/org1458/news_1513928124__thumb.jpg)
19.12.2017 стартувала щорічна міська волонтерська акція «Подаруй усім свято», у ході якої протягом місяця учні-волонтери усіх закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста готують сувеніри, вітальні листівки, розважальні програми для різних соціальних категорій дітей, людей похилого віку, дітей – пацієнтів міських лікарень, воїнів АТО.
19 груд. 2017
Відзнака міського голови – майбутньому Кривого Рогу
![](/uploads/org1458/news_1513927955__thumb.jpg)
19.12.2017 в приміщенні виконкому Криворізької міської ради відбулося урочисте нагородження обдарованих дітей і молоді відзнакою Криворізького міського голови за вагомі особисті досягнення, що сприяють суспільно-економічному розвитку міста та утверджують його авторитет на державному рівні.
19 груд. 2017
У День Святого Миколая особлива увага дітям пільгових категорій
![](/uploads/org1458/news_1513927741__thumb.jpg)
Взимку є чимало свят, яких із нетерпінням чекають дорослі та діти. А починаються вони саме 19 грудня, у День Святого Миколая. Цей день для деяких малюків міста розпочався о 6 ранку. Спочатку до м. Дніпра від’їхали 2 групи дітей пільгових категорій, одна з яких відвідала виставу в Дніпропетровському театрі опери та балету, а друга група стала учасником благодійної акції «Подаруй дитині свято» у м. Дніпро і глядачами циркової вистави.