19 січ. 2018
Міжнародне співробітництво на платформі eTwinning Plus
![](/uploads/org1458/news_1516703870__thumb.jpg)
У рамках міжнародного співробітництва на платформі eTwinning Plus відбулася он-лайн зустріч-конференція між учасниками проекту «Цінність нашого міста» - представниками Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №42 та школи ім. Хісарену Хюсейна Дурмаза (Туреччина).
19 січ. 2018
Психологічна студія для підлітків на тему «Життя – цікава річ: альтернатива мережі Internet»
![](/uploads/org1458/news_1516703699__thumb.jpg)
19.01.2018 на базі КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР відбулася психологічна студія для підлітків на тему «Життя – цікава річ: альтернатива мережі Internet».
19 січ. 2018
22 січня український народ святкує величну дату своєї історії – День Соборності України
![](/uploads/org1458/news_1516366436__thumb.jpg)
Історичні події, які відбувалися майже 100 років тому, нагадують про події української революції – це 100-річниця прийняття IV Універсалу Центральної Ради та 100-річниця бою під Крутами, 99-та річниця Соборності України. Вперше у ХХ столітті українська незалежність була проголошена 22 січня 1918 року ІV Універсалом Української Центральної Ради. Універсал оголошував про незалежність і самостійність українських земель.
18 січ. 2018
Вчителі – за партами в ролі учнів Нової української школи? Це справжня реальність!
![](/uploads/org1458/news_1516703511__thumb.jpg)
18.01.2018 на базі Криворізької спеціалізованої школи №71 вчитель-тренер Квартюк Н. М. провела тренінгове заняття «Практичні стратегії Нової української школи» для вчителів початкових класів міста, які з 1 вересня 2018 року будуть навчати першокласників. У тренінгу також брали участь: Кравцова І. А., начальник Центру доуніверситетської та післядипломної освіти КВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет», к. п. н., доцент кафедри початкової освіти; Мещерякова Т.В., Лавренко Л.І., методисти КЗ «Інноваційно-методичний центр! КМР. Усі присутні домовились навчатися разом, щоб дійсно змінити українську школу!
16 січ. 2018
Міський тур обласного конкурсу з інформаційних технологій «Капітошка» для учнів 2-4 класів
![](/uploads/org1458/news_1516365857__thumb.jpg)
16.01.2018 на базі Криворізьких загальноосвітніх шкіл №№15, 72, 126 відбувся міський тур обласного конкурсу з інформаційних технологій «Капітошка» для учнів 2-4 класів. У конкурсі взяли участь 92 учні закладів загальної та позашкільної середньої освіти усіх районів міста.
13 січ. 2018
Обласна олімпіада з російської мови та літератури
![](/uploads/org1458/news_1516198595_402_thumb.png)
13.01.2018 на базі КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» відбулася обласна олімпіада з російської мови та літератури, в якій взяли участь криворізькі школярі, переможці міської олімпіади із даного предмета.
12 січ. 2018
Обласна олімпіада з історії
![](/uploads/org1458/news_1516198871__thumb.png)
12.01.2018 на базі КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» відбулася обласна олімпіада з історії, в якій взяли участь криворізькі школярі, переможці міської олімпіади із даного предмета.
10 січ. 2018
Обласна олімпіада з української мови та літератури
![](/uploads/org1458/news_1516199053__thumb.png)
10.01.2018 на базі КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» відбулася обласна олімпіада з української мови та літератури, в якій взяли участь криворізькі школярі, переможці міської олімпіади із даного предмета.
10 січ. 2018
Пробне ЗНО-2018
![](/uploads/org1458/news_1516025925_401_thumb.jpg)
В Україні 9 січня 2018 року розпочато кампанію реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, яке організовують та проводять Український центр оцінювання якості освіти та дев’ять регіональних центрів. У Дніпропетровській та Запорізькій областях реєстрацію здійснює Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти.
9 січ. 2018
Міський турнір з інформаційних технологій «Віртуальний драйв – 2018»
![](/uploads/org1458/news_1515766367__thumb.jpg)
09.01.2018 на базі КПНЗ «СЮТ Саксаганського району» КМР відбувся міський турнір з інформаційних технологій «Віртуальний драйв» у рамках фестивалю науково-технічної творчості «Техномарафон -2018».