6 лют. 2018
Обласні олімпіади з англійської та іспанської мов
06.02.2018 оргкомітет обласних олімпіад з англійської та іспанської мов оприлюдниврезультати зазначених олімпіад (змагання відбулися 03.02.2018 на базі КВНЗ «Дніпровська академія неперервної освіти» ДОР).
6 лют. 2018
Про працевлаштування у ДОТ "Слава" у 2018 році
![](/uploads/org1458/news_1517929609__thumb.jpg)
Розпочинається реєстрація бажаючих працювати в дитячому оздоровчому таборі "Слава" у 2018 році
5 лют. 2018
Міський освітній хакатон «Вдосконалення освітнього процесу учнів з особливими освітніми потребами сучасними засобами навчання»
![](/uploads/org1458/news_1518466504__thumb.jpg)
05.02.2018 на базі комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу – загальноосвітня школа І ступеня №278» відбувся міський освітній хакатон «Вдосконалення освітнього процесу учнів з особливими освітніми потребами сучасними засобами навчання». В ньому брали участь педагоги та спеціалісти зі всього міста, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами.
5 лют. 2018
До уваги абітурієнтів та їх батьків!
![](/uploads/org1458/news_1517853926__thumb.png)
Міністерством освіти і науки України, як і в минулому році, прийнято два документи, які регламентують вступ до закладів вищої освіти у 2018 році, це:
Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році (для вступу до вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації);
Умови прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2018 році (для вступу до вищих навчальних закладів І-ІI рівнів акредитації).
4 лют. 2018
Обласна олімпіада з інформатики
03.02-04.02.2018 на базі ліцею інформаційних технологій при ДНУ відбулася обласна олімпіада з інформатики, в якій взяли участь криворізькі школярі, переможці міської олімпіади із даного предмета.
2 лют. 2018
Заходи на базі музеїв, що працюють у закладах освіти міста
![](/uploads/org1458/news_1517909503__thumb.jpg)
Залучаючи учнівську молодь до вивчення і збереження історико-культурної спадщини українського народу, привертаючи увагу до історії рідного краю на базах закладів освіти нашого міста працюють музеї за різним профілями. Загалом музеїв у закладах освіти нашого міста 45, з них 10 – зразкові. Робота музеїв здійснюється з метою виховання в учнівської молоді патріотизму, формування національної самосвідомості та високих моральних якостей громадянина України, почуття гордості за свій народ.
1 лют. 2018
Міський тур обласного конкурсу з інформаційних технологій «Комп’ютерна перлинка - 2018»
![](/uploads/org1458/news_1517909132__thumb.jpg)
01.02.2018 з метою виявлення та розвитку обдарованої молоді, сприяння вивченню інформаційних технологій у закладах загальної середньої та позашкільної освіти позашкільних міста, а також збільшення мережі відповідних гуртків в закладах освіти на базі Комп’ютерної Академії «ШАГ» відбувся міський тур обласного конкурсу з інформаційних технологій «Комп’ютерна перлинка-2018».
31 січ. 2018
Засідання міської школи резерву керівників закладів дошкільної освіти «Сучасний керівник ЗДО - престиж, імідж, стиль»
![](/uploads/org1458/news_1517908950__thumb.jpg)
31.01.2018 на базі КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №15» КМР відбулося друге засідання міської школи резерву керівників закладів дошкільної освіти на тему «Сучасний керівник ЗДО - престиж, імідж, стиль».
29 січ. 2018
Вшанування пам’яті Героїв бою під Крутами
![](/uploads/org1458/news_1517909052_422_thumb.jpg)
29 січня в Україні вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами. На виконання наказу управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 10.03.2017 №121 «Про відзначення подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам’яті видатних українських державних та політичних діячів в загальноосвітніх навчальних закладах міста» з метою вшанування пам’яті молодих захисників Української Народної Республіки, які власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію українського визвольного руху в закладах освіти міста з учнівською, студентською молоддю проведено інформаційні, тематичні заходи.
27 січ. 2018
Тематичні заходи до Міжнародного Дня пам’яті жертв Голокосту в закладах освіти міста
![](/uploads/org1458/news_1517409496__thumb.jpg)
27 січня відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме в цей день в 1945 році Радянська Армія визволила в'язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі. За загальними оцінками, жертвами масового знищення євреїв під час Другої світової війни, разом з 4,5 млн дорослих, стали і 1,5 млн дітей.