9 бер. 2018
Шевченківські свята в закладах освіти міста
![](/uploads/org1458/news_1521038852__thumb.jpg)
Щороку приходить до нас весна, а з нею – Шевченківські свята. І хоч минуло досить багато часу, народ пам’ятає, знає і шанує свого генія. Протягом тижня української мови та літератури в закладах загальної середньої освіти міста відбувалися святкові, тематичні та інформаційні заходи.
7 бер. 2018
Заочний тур Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтв «Знай і люби свій край – 2018»
![](/uploads/org1458/news_1521038553__thumb.jpg)
06.03.2018 на базі КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР з метою виявлення обдарованих дітей, підтримки та популяризації їх творчості, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного у навколишньому середовищі і у своєму житті, пропаганди, пробудження у молодого покоління поваги до національної культурної спадщини засобами народного мистецтва відбулося засідання журі міського заочного туру Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтв «Знай і люби свій край – 2018».
6 бер. 2018
Обласний конкурс з інформаційних технологій «Комп’ютерна перлинка»
![](/uploads/org1458/news_1521038252__thumb.jpg)
06.03.2018 на базі комп’ютерної академії «ШАГ» відбувся обласний конкурс з інформаційних технологій «Комп’ютерна перлинка», в якому брали участь 16 учнів із 8 закладів (КГ №49, КНВК №81, КНВК №129 «ГЛАС», КЦМЛ, КЗШ №№19, 42, 72, 120) загальної середньої освіти і 5 вихованців із 2 закладів позашкільної освіти (СЮТ Довгинцівського району, ЦПО «Зміна») міста Кривого Рогу (оскільки через складні погодні умови конкурсанти не потрапили на обласний тур, який відбувся 01.03.2018 у місті Дніпро).
6 бер. 2018
День відкритих дверей
![](/uploads/org1458/news_1520348416__thumb.jpg)
З метою популяризації серед населення відомчої вищої юридичної освіти, роботи в системі правоохоронних органів України, надання інформації про набір на навчання до Донецького юридичного інституту, а також надання допомоги учням випускних класів у виборі майбутньої професії виш-переселенець проводить День відкритих дверей, що відбудеться 17.03.2018 об 1130 за адресою: вул. Співдружності, 92а. Запрошуються випускники 11-х класів.
4 бер. 2018
Увага!!! Увага!!! Увага!!!
![](/uploads/org1458/news_1520151582__thumb.jpg)
З 05 березня відновлюються заняття в школах та позашкільних закладах міста.
Відповідно до рішення Кризового комітету при Міненерговугілля(протокол №2 від 03.03.2018 та листа Міністерства освіти і науки України від 03.03.2018 № 1/11-2386) вирішено відновити роботу закладів освіти та їх газопостачання по всій території України з 05 березня 2018 року.
1 бер. 2018
Півфінал міської інтерактивної гри «Економічний турнір»
![](/uploads/org1458/news_1520234287__thumb.jpg)
01.03.2018 на базі Криворізької спеціалізованої школи №9 з поглибленим вивченням економіки, права та іноземних мов відбувся І тур міської інтерактивної гри «Економічний турнір - 2018», яка стала вже традиційною.
1 бер. 2018
Міський природоохоронний конкурс «Збережемо птаха – збережемо дерево – збережемо Землю»
![](/uploads/org1458/news_1520234011__thumb.jpg)
Конкурс «Збережемо птаха – збережемо дерево – збережемо Землю» проводився згідно Положення Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка», з метою просвітницької роботи щодо охорони та збереження орнітофауни, виховання в учнівської молоді ціннісного ставлення до біорізноманіття нашого краю.
28 лют. 2018
Марафон патріотичних заходів у рамках міського проекту «Сталеве серце України – місто щасливої дитини»
![](/uploads/org1458/news_1520233913__thumb.jpg)
У закладах загальної середньої освіти Тернівського району продовжився марафон патріотичних заходів у рамках міського проекту «Сталеве серце України – місто щасливої дитини», який був ініційований Міською асоціацією дитячих об’єднань
27 лют. 2018
Міський семінар-практикум для керівників гуртків художньо-естетичного напряму
![](/uploads/org1458/news_1520233757__thumb.jpg)
27.02.2018 на базі КЗШ №120 відбувся міський семінар-практикум «Стратегії соціалізації особистості в інноваційному художньо-естетичн6ому просторі», учасниками якого стали 38 керівників гуртків художньо-естетичного напряму закладів загальної середньої та позашкільної освіти, методистів закладів позашкільної освіти міста. На заході були присутні головний спеціаліст управління освіти і науки виконкому Криворізької міського ради, Галина Мотижинець, методист комунального закладу «Інноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради Марина Дудник-Тітаренко та головний спеціаліст відділу освіти виконкому Саксаганської районної у місті ради Ірина Журба.
24 лют. 2018
В місті триває перша очна сесія курсів підвищення кваліфікації для вчителів майбутніх першокласників
![](/uploads/org1458/news_1520233527__thumb.jpg)
В місті триває перша очна сесія курсів підвищення кваліфікації для вчителів майбутніх першокласників, яка проходила 23.02-24.02.2018 на базі опорних закладів освіти міста: КЗШ №8, 73, 103, КГ №91, 127, НВК №278.