8 лип. 2019
Безпека дітей насамперед
![](/uploads/org1458/news_1562849394__thumb.jpg)
Тривають роботи по облаштуванню закладів освіти автоматичними пожежними сигналізаціями, протипожежними дверима і люками, аварійним освітленням, вказівниками аварійних виходів тощо
На цей рік у міському бюджеті передбачено кошти на протипожежні заходи у сумі близько 20 млн грн.
2 лип. 2019
Учасниця 7-ої Всеукраїнської школи з громадянської та волонтерської участі і патріотичного виховання «Агенти змін» запрошує до співпраці
![](/uploads/org1458/news_1562139256_739_thumb.jpg)
Учасниця 7-ої Всеукраїнської школи з громадянської та волонтерської участі і патріотичного виховання «Агенти змін» Красенко Ада запрошує до співпраці
Ада ініціативна і креативна дівчина, яка постійно самовдосконалюється та прагне змінити життя людей, які поруч, на краще.
25 черв. 2019
Три учні закладів загальної середньої освіти нашого міста отримали найвищі результати
![](/uploads/org1458/news_1561479204_738_thumb.png)
Дніпропетровська область посідає четверте місце за рівнем успішності на ЗНО.
З 20 випускників, що показали найкращі результати (200 балів), - три учні закладів загальної середньої освіти Кривого Рогу.
24 черв. 2019
«Фестиваль професій #KrivbassСitySkills»
![](/uploads/org1458/news_1561399116__thumb.jpg)
21 вересня 2019 року за підтримки виконкому Криворізької міської ради та громадської організації «Криворізька фундація майбутнього» на території Парку Героїв планується проведення міського профорієнтаційного інтерактивного дитячого заходу «Фестиваль професій #KrivbassСitySkills».
20 черв. 2019
КПНЗ «Клуб «Юний авіатор» КМР екскурсії під час літніх канікул
![](/uploads/org1458/news_1561107114__thumb.jpg)
Традиційно під час організації літнього оздоровлення діти таборів з денним перебуванням Довгинцівського району та міста відвідують клуб «Юний авіатор» та знайомляться з роботою гуртків закладу.
Цього року з 04.06.19 по 20.06.19 на екскурсії до клубу завітали діти різних вікових категорій наступних освітніх закладів: КЗШ № 65 (2 загони), КЗШ № 84 (1 загін), КЗШ № 108 (4 загони), КЗШ № 87 (1 загін), КЗШ № 124 (2 загони), КСШ № 74 (3 загони), КНТМЛ № 16 (1 загін). Всього до екскурсійної роботи було залучено 403 учня шкіл.
20 черв. 2019
І знову ПК «Північний» запрошує вихованців таборів на ігрову програму
![](/uploads/org1458/news_1561106651__thumb.jpg)
Вихованці тимчасових таборів з денним перебуванням «Соняшник» (КЗШ №110), «Сузір’я» (КЗШ №116), «Сонячний» (КЗШ №117) та «Сучасник» (КТГ) завітали до Палацу культури «Північний» на ігрову програму «Волейбольний марафон».
20 черв. 2019
Випускні 2019
![](/uploads/org1458/news_1561097533__thumb.jpg)
До уваги випускників та їх батьків!
Щоб не зіпсувати свято нашій молоді в період проведення випускних вечорів, звертаємо увагу всіх на дотримання норм громадського порядку і правил безпеки під час урочистостей, попередження випадків дитячого травматизму.
19 черв. 2019
Олімпійський день у «Країні мрій»
![](/uploads/org1458/news_1561106496__thumb.jpg)
В рамках спартакіади «Юність» в ТТВ «Країна мрій» на базі КНВК №35 «Імпульс» 19.06.2019 було проведено Олімпійський день.
19 черв. 2019
Шановні батьки!
![](/uploads/org1458/news_1561106003__thumb.jpg)
Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку. Необхідно звернути особливу увагу на пояснення юнацтву правил поведінки на воді дітям.
18 черв. 2019
Цікавий день у таборі «Берізка»
![](/uploads/org1458/news_1561106414__thumb.jpg)
Весело та цікаво пройшов ще один день для вихованців ТТВ «Берізка» КЗШ №37, адже сьогодні діти відвідали Глеюватський кар'єр, музей трудової слави ПАТ "ЦГЗК" і басейн ДЮСШ №6.