13 вер. 2019
Марафон спортивних заходів «О, Спорт – сьогодні твоє свято!»
13.09.2019 в закладах загальної середньої освіти Тернівського району відбувся марафон спортивних заходів «О, Спорт – сьогодні твоє свято», який став підсумком проведення олімпійського тижня.
Різноманітні спортивні заходи, які були організовані в цей день, допомогли учням долучилися до олімпійських цінностей.
13 вер. 2019
День відкритих дверей у Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району
![](/uploads/org1458/news_1568804732__thumb.jpg)
13 вересня 2019 року у Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району м. Кривого Рогу відбулося свято – День відкритих дверей.
12 вер. 2019
Увага» Діти – на дорозі!
![](/uploads/org1458/news_1568805271__thumb.jpg)
У рамках Всеукраїнського рейду «Увага! Діти – на дорозі!» з 03.09 по 13.09.2019 року у КЗШ №37 проходили різноманітні заходи.
10 вер. 2019
Виховуємо майбутніх чемпіонів!
![](/uploads/org1458/news_1568804564__thumb.jpg)
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 10 має багато цікавих новин! 10 вересня з нагоди Дня фізичної культури та спорту та згідно плану роботи у закладі освіти проводився День Здоров’я.
10 вер. 2019
Міська установча нарада керівників, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти, навчально-виховних комплексів
![](/uploads/org1458/news_1568276072__thumb.jpg)
10.09.2019 на базі КПНЗ «Дружба» відбулася міська установча нарада керівників, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти, навчально-виховних комплексів «Дошкілля міста: здобутки, пошуки, перспективи»
9 вер. 2019
Бути грамотним – важливо для кожного українця
![](/uploads/org1458/news_1568276182__thumb.jpg)
Міжнародний день грамотності відзначається в системі Організації Об’єднаних Націй щорічно 8 вересня та підкреслює важливість грамотності, необхідної для побудови інтегрованого та мирного суспільства у ХХІ столітті.
7 вер. 2019
Підсумки ХІІІ міського зльоту юних натуралістів «На шляху до зеленого екопростору»
![](/uploads/org1458/news_1568276449__thumb.jpg)
05-06.09.2019 на базі КПЗ «ДОТ «Сонячний» КМР у Гурівському лісовому масиві Кіровоградської області відбувся ХІІІ міський зліт юних натуралістів «На шляху до зеленого екопростору».
7 вер. 2019
Підсумки ХІV міського зльоту юних туристів-краєзнавців «Моя земля – земля моїх батьків»
![](/uploads/org1458/news_1568276306__thumb.jpg)
05-06.09.2019 на базі КПЗ «ДОТ «Сонячний» КМР у Гурівському лісовому масиві Кіровоградської області відбувся ХІV міський зліт юних туристів-краєзнавців «Моя земля – земля моїх батьків».
6 вер. 2019
Відкриття "Центру хмарних технологій"
![](/uploads/org1458/news_1568276734__thumb.jpg)
6.09.2019 на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 109 відбулося відкриття "Центру хмарних технологій". Це крок у майбутнє, унікальна можливість для саморозвитку та самореалізації учнів та педагогів нашої школи, району, міста.
6 вер. 2019
Роковини депортації західних українців із територій Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини
![](/uploads/org1458/news_1568275719__thumb.jpg)
Наприкінці Другої світової війни новий польський прокомуністичний уряд поставив собі за мету мати моноетнічну державу, зачищену в різний спосіб від національних меншин, зокрема українців. Депортація українців із територій Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини, на яких вони споконвіку проживали, сталася внаслідок укладеної між УРСР і Польським комітетом національного визволення «Угоди про евакуацію українського населення з території Польщі й польських громадян із території УРСР».