15 трав. 2019
На контролі – проведення зовнішнього незалежного оцінювання у місті
![](/uploads/org1458/news_1558283906__thumb.png)
15.05.2019 відбулася координаційна нарада при заступнику міського голови Валентини Бєрлін з питання організації і проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти у нашому місті.
14 трав. 2019
Гала-концерт та нагородження переможців міського фестивалю дитячої художньої творчості «Наші таланти тобі, Криворіжжя»
![](/uploads/org1458/news_1558283710__thumb.jpg)
14.05.2019 на базі комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості «Дружба» Криворізької міської ради відбувся гала-концерт та нагородження переможців міського фестивалю дитячої художньої творчості «Наші таланти тобі, Криворіжжя», присвяченого 244-річниці з Дня заснування рідного міста.
10 трав. 2019
Я лідер і цим пишаюсь!
![](/uploads/org1458/news_1558283496__thumb.jpg)
10.05-11.05.2019 на базі дитячого оздоровчого табору «Сонячний» (директор О.Крошка) відбувся форум лідерів учнівського самоврядування Міської асоціації дитячих об’єднань «Я лідер і цим пишаюсь!», учасниками якого стали делегації лідерів учнівського самоврядування, методисти районів по роботі з дитячими об’єднаннями, педагоги-організатори закладів загальної середньої освіти, методисти КЗ «Інноваційно-методичного центр» КМР – Марина Дудник-Тітаренко, Тетяна Лаліменко, завідувач координаційно-методичного відділу КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР – Людмила Борисюк, члени міської методичної ради с питань виховної роботи та позашкільної освіти.
7 трав. 2019
Вітаємо фіналіста IV Всеукраїнського Інтернет-конкурсу «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2019» за версією науково-популярного природничого журналу «КОЛОСОК»!
![](/uploads/org1458/news_1558283384_697_thumb.jpg)
Щорічно, з метою пошуку ініціативних і талановитих педагогів, сприяння їх професійному розвитку Інститут модернізації змісту освіти, редакція науково-популярного природничого журналу для дітей «КОЛОСОК» та Оргкомітет Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «КОЛОСОК» проводить Всеукраїнський Інтернет-конкурс «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2019» за версією науково-популярного природничого журналу «КОЛОСОК».
6 трав. 2019
Про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Криворізький інклюзивно-ресурсний центр №1» Криворізької міської ради
![](/uploads/org1458/news_1557300549_696_thumb.jpg)
Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради оголошує про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Криворізький інклюзивно-ресурсний центр №1» Криворізької міської ради ( Саксаганський район, м-н Сонячний, 36а).
26 квіт. 2019
Освітяни міста відвідали презентацію «Співпраця між Україною та ЄС: програми, проекти та інформаційні ресурси ЄС»
![](/uploads/org1458/news_1556526486__thumb.jpg)
26.04.2019 в актовій залі Криворізького національного університету відбулась презентація «Співпраця між Україною та Європейським союзом: програми, проекти та інформаційні ресурси ЄС».
25 квіт. 2019
Міська творча лабораторія гри
![](/uploads/org1458/news_1556526432__thumb.jpg)
25.04.2019 на базі КЗШ №119 було продовжено роботу дводенного міського семінару-марафону з питань організації відпочинку учнівської молоді під час літніх канікул у 2019 році, в ході якого працювала творча майстерня для педагогів-організаторів закладів загальної середньої та культорганізаторів закладів позашкільної освіти.
25 квіт. 2019
Міські змагання з легкоатлетичного 4-х борства
![](/uploads/org1458/news_1556192497__thumb.jpg)
24.04.2019 на стадіоні ПАТ «ПівдГЗК» відбулися міські змагання з легкоатлетичного чотирьохборства серед команд закладів загальної середньої освіти.
24 квіт. 2019
Стартап семінару-марафону з питань організації відпочинку та оздоровлення учнівської молоді під час літніх канікул у 2019 році
![](/uploads/org1458/news_1556267918__thumb.jpg)
24.04.2019 департаментом освіти і науки та КЗ «Інноваційно-методичний центр» КМР на базі КЗШ №26 проведено стартап семінару-марафону з питань організації відпочинку та оздоровлення учнівської молоді під час літніх канікул у 2019 році. Участь у зазначеному заході взяли працівники відділів освіти виконкомів районних у мсті рад, відповідальні за організацію роботи тимчасових таборів відпочинку з денним перебуванням у районах міста та начальники тимчасових таборів відпочинку з денним перебуванням, робота яких планується влітку 2019 року.
24 квіт. 2019
Сьогодні важливий день у житті початкової школи нашого міста!
![](/uploads/org1458/news_1556192354__thumb.jpg)
Ми підводимо підсумки міських предметних олімпіад серед учнів 4-х класів, які проводяться щороку з метою своєчасного виявлення і підтримки здібних до інтелектуальної праці молодших школярів, розкриття й активного розвитку їхніх індивідуальних пізнавальних інтересів на етапі завершення курсу початкової школи.