11 лист. 2019
Тиждень медіаграмотності: інформаційний дайджест
Щороку у листопаді традиційно відбувається тиждень медійної та інформаційної грамотності ЮНЕСКО, головною метою якого є привернення уваги до цього набору компетентностей та їх ролі в освіті.
11 лист. 2019
До уваги!
![](/uploads/org1458/news_1573485195__thumb.png)
У межах соціального проєкту "Scholarship в Україні" триває ІV конкурс для студентів ЗВО, який організовує компанія CyberShark, призовий фонд якого складає 63 000 грн.
1 лист. 2019
Нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти
![](/uploads/org1458/news_1572615972__thumb.jpg)
01.11.2019 на базі Криворізької гімназії №95 відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти міста.
30 жовт. 2019
ІІ міський фотоквест для юних журналістів «#ЗловиНастрій»
![](/uploads/org1458/news_1572618326__thumb.jpg)
30.10.2019 на базі комунального позашкільного навчального закладу «Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району» Криворізької міської ради відбувся ІІ міський фотоквест для юних журналістів «#ЗловиНастрій».
30 жовт. 2019
Муніципальний проєкт “Підприємницький воркшоп” – у дії!
![](/uploads/org1458/news_1572616191__thumb.jpg)
30.10.2019 учні 8-10 класів Криворізької загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів №52 у рамках муніципального проєкту “Підприємницький воркшоп” відвідали майстер-клас на базі приватного закладу “Центр професійної освіти і навчання”, де знайомились із професією електрика. Діти дізналися про важливість цієї професії та про основні напрямки роботи електриків. Учням було надано можливість побувати у ролі електрика, всі отримали посильні завдання, які із задоволенням виконали.
30 жовт. 2019
Міські змагання з автомодельного спорту «Автоперегони-2019»
![](/uploads/org1458/news_1572615820__thumb.jpg)
30.10. 2019 на базі КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» КМР відбулися міські змагання з радіокерованих автомоделей «Автоперегони – 2019», в яких брали участь 22 вихованця закладів позашкільної освіти: «СЮТ Довгинцівського району», «ЦДЮТ «Мрія», «ЦНТТУМ Металургійного району», «СЮТ Покровського району», «ЦПО «Зміна» та КЗПО «Широківський центр дитячої творчості».
30 жовт. 2019
До уваги студентів та абітурієнтів
![](/uploads/org1458/news_1572446991__thumb.png)
Запрошуємо студентів і абітурієнтів Дніпропетровської області взяти участь у соціальній програмі Scholarship.
Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.
28 жовт. 2019
Інформаційна зустріч для вчителів «Зупинимо булінг разом»
![](/uploads/org1458/news_1572618032__thumb.png)
28.10.2019 в КЗШ № 116 відбулася інформаційна зустріч з елементами тренінгу для вчителів «Зупинимо булінг разом».
24 жовт. 2019
Успішний виступ освітян на престижній міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті»
![](/uploads/org1458/news_1572532629_782_thumb.jpg)
З 22 по 24 жовтня освітяни нашого міста мали можливість презентувати свій інноваційний педагогічний досвід на Одинадцятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті».
23 жовт. 2019
Обласний конкурс юних натуралістів
![](/uploads/org1458/news_1572192055__thumb.jpg)
23 жовтня на базі обласного еколого-натуралістичного центру в м Дніпро відбувся обласний конкурс юних натуралістів.