20 серп. 2021
Вітаємо переможців обласного заочного природоохоронного конкурсу «Природна скарбниця Придніпров’я»!
![](/uploads/org1458/news_1630390035__thumb.jpg)
У серпні 2021 року підведено підсумки обласного заочного природоохоронного конкурсу «Природна скарбниця Придніпров’я».
20 серп. 2021
Досягнення та творчість освітян рідній Україні!
![](/uploads/org1458/news_1630389986__thumb.jpg)
До 30-ої річниці Незалежності України відділом освіти виконкому Тернівської районної у місті ради разом із закладами освіти організовано проведення ONLINE патріотичних заходів.
16 серп. 2021
Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради та педагогічна спільнота міста висловлює щире співчуття близьким і рідним!
![](/uploads/org1458/news_1629112713__thumb.jpg)
Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради та педагогічна спільнота міста глибоко сумують з приводу тяжкої втрати – передчасної смерті мера Костянтина Павлова! Висловлюємо щире співчуття близьким і рідним!
16 лип. 2021
Міністерство цифрової трансформації запустило національний проєкт з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта»
![](/uploads/org1458/news_1626424226__thumb.jpg)
Шановні керівники закладів освіти! Підвищити рівень цифрової грамотності та отримати сертифікат ви можете, склавши тест на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності https://osvita.diia.gov.ua/digigram.
12 лип. 2021
Потужна підготовка і наполегливість – запорука успіху!
![](/uploads/org1458/news_1626424153__thumb.jpg)
Першим етапом випробувань для вихованців гуртків «Авіамоделювання» та «Юні авіатори» (керівники Світлана Воронцова та Микола Садчиков) стали обласні змагання, де була перемога в змаганнях з авіамодельного спорту (вільнолітаючі та схематичні моделі).
30 черв. 2021
Міністерство цифрової трансформації запустило національний проєкт з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта»
![](/uploads/org1458/news_1625034992__thumb.jpg)
Відповідно до Програми діяльності КМУ України Міністерство цифрової трансформації запустило національний проєкт з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», основною метою якого є навчити 6 млн українців цифровій грамотності за 3 роки.
25 черв. 2021
Міський челендж привітань кращих творчих колективів закладів освіти до 30-річниці незалежності України
![](/uploads/org1458/news_1624971549__thumb.jpg)
25 червня 2021 року завершується І етап челенджу привітань кращих творчих колективів закладів освіти, які мають почесні звання «Народний» та «Зразковий художній колектив» та проходить під гаслом «Талановиті діти вітають Україну!».
25 черв. 2021
Технічна лабораторія СЮТу в гостях у «Дивосвіту»
![](/uploads/org1458/news_1624971346__thumb.jpg)
У проєкті «Подорож довжиною в літні канікули без гаджетів» з’явилася технічна лабораторія «Роби З НАМИ, роби як МИ, роби краще НАС…», яку організували керівники гуртків Станції юних техніків.
24 черв. 2021
Міський челендж привітань кращих творчих колективів закладів освіти до 30-річниці незалежності України
![](/uploads/org1458/news_1624971640__thumb.jpg)
24 червня 2021 року челендж приймає Тернівський район і вас вітає єдиний ЗХК цього району – гурток «Кераміка» КПНЗ «СЮТ Тернівського району» КМР.
23 черв. 2021
Міський челендж привітань кращих творчих колективів закладів освіти до 30-річниці незалежності України
![](/uploads/org1458/news_1624971883__thumb.jpg)
23.06.2021 року вас вітає найкращий хореографічний колектив Довгинцівського району ЗХК хореографічний ансамбль «Іскорка» КПНЗ «ЦДЮТ «Гармонія» КМР.