8 жовт. 2021
Вітаємо переможців міських змагань з баскетболу 3х3!
![](/uploads/org1458/news_1633954813__thumb.jpg)
08.10.2021 розпочалися міські змагання з баскетболу 3х3 (стрітболу) серед дівчат та юнаків 2005 року народження для команд закладів загальної середньої освіти на базі КПНЗ «ДЮСШ №6» КМР. У змаганнях брали участь команди з усіх районів міста.
8 жовт. 2021
Презентація міського проєкту «Фізіологічно сприятлива вода»
![](/uploads/org1458/news_1633954757__thumb.jpg)
08.10.2021 на базі КГ №91 відбулася презентація міського проєкту «Фізіологічно сприятлива вода». У заході брали участь учні 7-11 класів - переможці екологічних конкурсів та акцій, педагоги закладів освіти, представники КП «Кривбасводоканал» та працівники департаменту освіти і науки виконкому міської ради.
7 жовт. 2021
Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу!
![](/uploads/org1458/news_1633696541__thumb.jpg)
04-06.10.2021 у місті Києві проходив фінал ХVІІІ Міжнародного конкурсу творчих робіт школярів, студентів, вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності», що проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України.
6 жовт. 2021
Міський вебінар «Академічна доброчесність у конкурсах науково-дослідницьких та експериментальних учнівських проєктів НЦ МАН України»
![](/uploads/org1458/news_1633518979_1377_thumb.jpg)
05.10.2021 у форматі онлайн відбувся міський вебінар «Академічна доброчесність у конкурсах науково-дослідницьких та експериментальних учнівських проєктів НЦ МАН України», на якому розглядалися питання про важливість академічної доброчесності, наслідки академічного шахрайства, плагіату і відповідальність за його використання.
1 жовт. 2021
ІV міські змагання з техніки велосипедного туризму серед учнівської молоді
![](/uploads/org1458/news_1633503228__thumb.jpg)
28 та 29 вересня 2021 року на базі КПНЗ «ЦТКЕУМ «Фортуна» КМР відбулися ІV міські змагання з техніки велосипедного туризму серед учнівської молоді.
1 жовт. 2021
Урочисте свято з нагоди відзначення Дня працівників освіти
![](/uploads/org1458/news_1633090425__thumb.jpg)
30.09.2021 у Криворізькому академічному міському театрі драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка відбулося урочисте свято з нагоди відзначення Дня працівників освіти. На святі були присутні голови виконкомів районних у місті рад, начальники відділів освіти виконкомів районних у місті рад, керівники та педагоги закладів освіти районів.
1 жовт. 2021
ДОБРА СПРАВА разом із благодійним фондом «Таблеточки»
![](/uploads/org1458/news_1633090376__thumb.jpg)
З 1 по 30 вересня 2021 року за ініціативи Національного банку України та підтримки Міністерства освіти та науки України, благодійний фонд «Таблеточки» проводив Всеукраїнську благодійну акцію «Монетки дітям» на підтримку онкохворих дітей.
30 вер. 2021
Онлайн-студія професійного зростання вчителів початкових класів
![](/uploads/org1458/news_1633071464__thumb.jpg)
30.09.2021 вчителі початкових класів, які працюють за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України», відвідали онлайн-студію професійного зростання з теми «Мандрівка країною «Інтелект». Спікери – вчителі КЗШ №8.
29 вер. 2021
Підсумки проведення ХІІ міських змагань зі спортивного пішохідного туризму серед учнівської молоді
![](/uploads/org1458/news_1632913697__thumb.jpg)
У вересні 2021 року Широківський лісовий масив ожив: протягом дня там було гамірно, лунала музика і юнацький сміх, пісні під гітару, а ще – палали невеличкі багаття, від яких розносився аромат приготованих страв. Річ у тім, що туди з’їхалися учасники традиційних міських змагань зі спортивного пішохідного туризму. Цього року змагання були дванадцяті (за рахунком).
28 вер. 2021
Пдсумки проведення міської туристсько-краєзнавчої акції «Літо – вивчаємо ріднокрай» у літній канікулярний період 2021 року
![](/uploads/org1458/news_1632913776__thumb.jpg)
Літо – саме та пора року, коли ми маємо змогу вивчати рідний край, відкривати для себе мальовничі куточки України, зазирнути туди, де ми ще не бували. Багатим на враження та позитивні емоції було «Літо_2021» для здобувачів освіти та педагогів закладів освіти міста, які організували та провели подорожі, екскурсії, походи мальовничими куточками Криворіжжя, Дніпропетровщини, України та за межі України у рамках міської туристсько-краєзнавчої акції «Літо – вивчаємо ріднокрай».