29 жовт. 2021
ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!
![](/uploads/org1458/news_1635937906__thumb.jpeg)
Щорічна Всеукраїнська осіння акція «За чисте довкілля» стала доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища.
До участі в акції долучилися і представники закладів освіти Тернівського району.
29 жовт. 2021
Для вчителів 1-х класів закладів загальної середньої освіти Металургійного району проведено вебінар
![](/uploads/org1458/news_1635937865__thumb.jpg)
29.10.2021 для вчителів 1-х класів закладів загальної середньої освіти Металургійного району проведено вебінар із теми "Форми організації інклюзивного навчання в умовах закладу загальної середньої освіти".
28 жовт. 2021
Онлайн-засідання міської школи педагогічного зростання вчителів математики ЗЗСО
27 жовтня 2021 року відбулося онлайн-засідання міської школи педагогічного зростання вчителів математики з теми «Розв’язування стереометричних задач на перерізи, геометричні побудови».
28 жовт. 2021
Міський конкурс «Я відкриваю світ науки»
![](/uploads/org1458/news_1635938166__thumb.png)
27.20.2021 в межах заходів міського фестивалю «Інтелектуали Криворіжжя – 2021» в режимі онлайн пройшов заключний етап міського конкурсу «Я відкриваю світ науки» для учнів 6-8 класів /базовий заклад – Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського/.
28 жовт. 2021
Педагогічниий онлайн-практикум
![](/uploads/org1458/news_1635938119__thumb.jpg)
28.10.2021 понад сто вчителів української мови і літератури ЗЗСО міста взяли участь у педагогічному онлайн-практикумі «Медіаосвіта як засіб формування медіакомпетентності та розвитку soft skills навичок учнів на уроках української мови і літератури».
26 жовт. 2021
Онлайн-засідання міської школи педагогічного зростання вчителів фізики
25 жовтня 2021 року відбулося онлайн-засідання міської школи педагогічного зростання вчителів фізики з теми «Закони збереження в шкільному курсі фізики».
26 жовт. 2021
Міська SMART-лабораторія «Ненасильницьке спілкування. Як комунікувати й надавати зворотній зв'язок екологічно»
![](/uploads/org1458/news_1635496266__thumb.jpg)
25 жовтня 2021 року у форматі відеоконференції Zoom працювала міська SMART-лабораторія «Ненасильницьке спілкування. Як комунікувати й надавати зворотній зв'язок екологічно». Відеоконференція організована на базі КГ №36. У роботі лабораторії брали участь педагоги закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста: заступники директорів з виховної та навчально-виховної роботи, практичні психологи, соціальні педагоги, методисти, керівники гуртків, завідувачі відділів.
23 жовт. 2021
Практичний семінар «Освітній баддінг «Історичні поняття як медіатор у процесі навчальної комунікації» для вчителів історії
![](/uploads/org1458/news_1635496553__thumb.jpg)
21.10.2021 для вчителів історії закладів освіти міста було проведено практичний семінар «Освітній баддінг «Історичні поняття як медіатор у процесі навчальної комунікації».
23 жовт. 2021
Підсумки проведення міського конкурсу народних ремесел «Криворіжжя. Творчість. Діти – 2021»
![](/uploads/org1458/news_1635496511__thumb.jpg)
22 жовтня 2021 року в режимі онлайн відбулось засідання журі міського конкурсу «Криворіжжя. Творчість. Діти - 2021», який є відбірковим етапом обласного конкурсу «На кращого юного майстра народних ремесел».
23 жовт. 2021
Підсумки міського онлайн-конкурсу учнівських проєктів «Енергоефективні технології сучасності – 2021»
![](/uploads/org1458/news_1635496321__thumb.jpg)
21 жовтня 2021 року підведено підсумки міського онлайн-конкурсу учнівських проєктів «Енергоефективні технології сучасності - 2021».