Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

 
Безоплатна правова допомога
001
1212

ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по п'ятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Урядова гаряча лінія
попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та тендерної дискримінації
1547


Урядова консультаційна
лінія з питань безпеки дітей
в Інтернеті
1545

(далі обрати «3»)

Національна дитяча
гаряча лінія Ла-Страда
0 800 500 225
(із стаціонарних),
116 111
(з мобільних)

«Гаряча лінія»
Національної поліції України
Єдиний контакт-центр
0 800 500 225
(із стаціонарних)
116 111
(з мобільних)

Національна гаряча лінія
з попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та
тендерної дискримінації
0 800 500 335
(із стаціонарних),
116 123
(з мобільних)

«Гаряча лінія»
служби у справах дітей
Дніпропетровської облдержадміністрації
056 732 48 71


Дніпропетровський
центр соціальних служб
056 370 48 18


ОЛІМПІАДНИЙ МАРАФОН. ОБЛАСНА ОЛІМПІАДА З ЕКОЛОГІЇ

1 лют. 2022
23  січня 2022 року в місті Дніпрі на базі Дніпровського фахового педагогічного коледжу відбулася обласна олімпіада з екології, в якій взяли участь криворізькі школярі, переможці міської олімпіади з даного предмета.

23  січня 2022 року в місті Дніпрі на базі Дніпровського фахового педагогічного коледжу відбулася обласна олімпіада з екології, в якій взяли участь криворізькі школярі, переможці міської олімпіади з даного предмета.

До складу  міської команди входили 6 учнів: Степанчук Андрій, 10 клас, Романюк Єгор, 11 клас, КПНЛ; Чайковська Софія, 11 клас, КЗШ №19; Магарський Денис, 9 клас, Немомняща Софія, 11 клас, КЦМГ; Прєлков Михайло, 11 клас, КПЛ.

Супроводжувала учнів та створювала їм позитивний настрій для успішного виступу на обласній олімпіаді учитель КПНЛ Савіна Ольга Іванівна.

Учитель КЗШ №126 Кулішова Алла Анатоліївна,  працювала у складі журі обласної олімпіади.

 

За рішенням журі обласної олімпіади з екології  переможцями стали

І місце

  • Степанчук Андрій, учень 10 класу КПНЛ

ІІ місце

  • Магарський Денис, учень 9 класу КЦМЛ (виконував завдання за 10 клас)

ІІІ місце

  • Романюк Єгор, учень 11 класу  КПНЛ;
  • Непомнящая Софія, учениця 11 класу КЦМГ;
  • Прєлков Михайло, учень 11 класу КПЛ

 

Ви всі великі молодці! Ви-  наша гордість і надія !

За якісну та результативну підготовку учнів до олімпіади з екології (на міському та  обласному етапах)  висловлюємо подяку вчителям, без яких перемога була б неможливою,  Бондаренко Наталії Олегівні, КЦМЛ; Савіній Ользі Іванівні, Католіченко Оксані Миколаївні, КПНЛ; Суровій Катерині Михайлівні, Боданіній Наталі Олександрівні, КПЛ.

 

Вітаємо усіх учасників  складного випробування,  бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані шкільних наук!