14 бер. 2019
Обласні змагання з волейболу
![](/uploads/org1458/news_1553158110__thumb.jpg)
14.03.2019 на базі нашого міста проходили обласні змагання «Олімпійські надії» з волейболу серед команд закладів загальної середньої освіти (дівчата 2002 року народження). У змаганнях брали участь команди з міст Новомосковська, Кам’янського та Васильківського, Нікопольського, Криворізького, П’ятихатського, Магдалинівського районів Дніпропетровської області.
4 бер. 2019
Культурна спадщина Дніпропетровщини в малюнках юних тернівчан
![](/uploads/org1458/news_1552386451__thumb.jpg)
04.03.2019 на базі КПНЗ ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР відбувся районний етап обласного конкурсу дитячого малюнка «Культурна спадщина Дніпропетровщини на теренах Європи», присвячений 87-й річниці створення Дніпропетровської області.
4 бер. 2019
Конкурс «Креативне есе» у рамках програми Корпусу Миру США
![](/uploads/org1458/news_1552386260_657_thumb.jpg)
04.03.2019 на базі Криворізької Центрально-Міської гімназії було вперше проведено міський етап міжнародного англомовного творчого конкурсу «Креативне есе», метою якого є заохочення учнів до вивчення англійської мови, розвиток їх творчого та критичного мислення. Умовами конкурсу передбачалось дві теми на вибір і одна година на відповідь.
1 бер. 2019
Міський природоохоронний конкурс «Збережемо птаха – збережемо дерево – збережемо Землю»
![](/uploads/org1458/news_1551963547__thumb.jpg)
01.03.2019 на базі КПНЗ «ЦДЮТ «Гармонія» КМР відбулося засідання журі міського природоохоронного конкурсу «Збережемо птаха – збережемо дерево – збережемо Землю». У конкурсі брали участь 234 автори – учні із 48 закладів загальної середньої освіти, 6 закладів позашкільної освіти та 1 заклад дошкільної освіти з усіх районів міста.
28 лют. 2019
Вітаємо переможців та призерів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2019 року
![](/uploads/org1458/news_1551962907__thumb.jpg)
Вітаємо переможців та призерів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2019 року.
28 лют. 2019
Міський науково-практичний семінар для вчителів української мови та літератури ЗЗСО
![](/uploads/org1458/news_1551962242__thumb.jpg)
28.02.2019 на базі КЗШ №32 відбувся міський науково-практичний семінар «Комплексний підхід до викладання української мови та літератури в умовах Нової української школи». Учасниками заходу були методисти КЗ «ІМЦ» КМР; науковці.; заступники директорів з НВР; керівники районних методичних об’єднань учителів української мови та літератури; творчо працюючі вчителі української філології.
28 лют. 2019
Міський конкурс на краще володіння ігровими технологіями «Сам граю – всіх залучаю» серед педагогів-організаторів ЗЗСО
![](/uploads/org1458/news_1551961884__thumb.jpg)
28.02.2019 на базі Криворізької загальноосвітньої №19 проведено міський конкурс на краще володіння ігровими технологіями «Сам граю – всіх залучаю» серед педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти. У ході конкурсу було виявлено молодих, творчо працюючих педагогів-організаторів, поширено кращий досвід професійної майстерності. Захід стимулював педагогів-організаторів до творчого пошуку, до використання оригінальних форм організації змістовного дозвілля дітей та підлітків.
28 лют. 2019
Реалізуємо міський проект «Заступник директора школи як ментор і тьютор учителя в умовах Нової української школи»
![](/uploads/org1458/news_1551961703__thumb.jpg)
28.02.2019 в рамках реалізації міського педагогічного проекту «Заступник директора школи як ментор і тьютор учителя в умовах Нової української школи» на базі КЗШ №26 проведено друге заняття міської Школи молодого заступника директора з НВР з теми «Зміст і технології організаційно-методичного забезпечення атестації педагогічних працівників». На захід запрошено заступників директорів закладів загальної середньої освіти міста, стаж роботи яких до 3 років (всього 23 особи).
28 лют. 2019
Вітаємо переможців та призерів ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»
![](/uploads/org1458/news_1551426295__thumb.png)
У 2018-2019 навчальному році з метою виявлення і підтримки талановитих, творчо працюючих учителів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків кращих працівників освіти проведено міський (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» за номінаціями: «Географія», «Учитель інклюзивного класу», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я».
26 лют. 2019
Зустріч учнівської та педагогічної спільноти міста із заслуженим працівником освіти України Олександром Авраменком
![](/uploads/org1458/news_1551337438__thumb.jpg)
25.02-26.02.2019 в Кривому Розі перебував доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, заслужений працівник освіти, автор підручників з української мови та численних публікацій Авраменко Олександр Миколайович.