14 лют. 2019
Засідання міського «круглого столу» «Насильство та булінг: побудова безпечного освітнього простору»
![](/uploads/org1458/news_1550224759__thumb.JPG)
14.02.2019 на базі Криворізької спеціалізованої школи №74 відбулося засідання міського «круглого столу» з теми «Насильство та булінг: побудова безпечного освітнього простору».
13 лют. 2019
Зустріч з канадськими однолітками
![](/uploads/org1458/news_1550575008_639_thumb.jpg)
13 лютого учні та педагоги Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №61 гостинно зустріли представників Канади у своєму закладі. В ході спілкування школярі мали можливість обмінятися досвідом, практикувати розмовну англійську мову та дізнатися про культуру як України, так і Канади.
4 лют. 2019
Лист Міністерства освіти і науки від 28.01.2019 №1-11-833 Про проведення урочистостей з нагоди вручення документів про загальну середню освіту
![](/uploads/org1458/news_1549292155__thumb.jpg)
Міністерство освіти і науки України у своєму листі від 28.01.2019 №1/11-833 "Про проведення урочистостей з нагоди вручення документів про загальну середню освіту" просить керівників закладів загальної середньої освіти заздалегідь розпочати підготовку до випускних вечорів як урочистої події, що підсумовує багаторічну освітню і виховну роботу педагогічних колективів та учнів.
1 лют. 2019
Міський марафон просвітницьких заходів «Лайкоманія у соціальних мережах»
![](/uploads/org1458/news_1549204281__thumb.jpg)
Протягом січня 2019 року у закладах освіти Кривого Рогу проходив міський марафон просвітницьких заходів «Лайкоманія у соціальних мережах». Його метою було сприяння формуванню у дітей та підлітків особистої медіакультури,соціальних, комунікативних компетентностей щодо безпечної поведінки у соціальних мережах. Учасниками марафону були педагоги, учні і вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Вирішувались такі основні завдання, як: поширення обізнаності дітей та молоді щодо можливих ризиків Інтернет-спільнот; активізація просвітницько-профілактичної соціальної діяльності учнів-волонтерів з популяризації безпечної поведінки однолітків у соціальних мережах; сприяння поширенню інноваційних форм і методів виховної роботи.
30 січ. 2019
Перемога на обласному етапі міжнародного змагання з усного рахунку «Прангліміне-2019»
![](/uploads/org1458/news_1549204131__thumb.png)
30.01.2019 в місті Дніпрі на базі КВЗО «ДАНО» ДОР» у рамках даного проекту проведено змагання обласного рівня з усного рахунку « Прангліміне-2019» для дітей та дорослих.
29 січ. 2019
101- річниця бою під станцією Крути
![](/uploads/org1458/news_1549203709__thumb.jpg)
У закладах загальної середньої освіти міста 29.01.2019, до 101-річниці бою під Крутами, пройшли тематичні заходи з учнівською молоддю.
24 січ. 2019
Підсумки проведення VІІ міських змагань зі спортивного туризму в закритих приміщеннях (вид гірський) для молодшої та старшої вікових груп
![](/uploads/org1458/news_1549203495__thumb.jpg)
24.01.2019 на базі КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР відбулися VІІ міські змагання зі спортивного туризму в закритих приміщеннях (вид гірський для молодшої вікової групи та старшої вікової групи).
24 січ. 2019
Міський тур обласного конкурсу з інформаційних технологій «Капітошка» для учнів 2-4 класів
![](/uploads/org1458/news_1549203416__thumb.jpg)
24.01.2019 на базі Криворізьких загальноосвітніх шкіл №№ 15, 72, 114,126 відбувся міський тур обласного конкурсу з інформаційних технологій «Капітошка» для учнів 2-4 класів. У конкурсі взяли участь 113 учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти усіх районів міста.
22 січ. 2019
До 100-річчя Соборності України
![](/uploads/org1458/news_1548882405_631_thumb.jpg)
Вперше у ХХ столітті українська незалежність була проголошена 22 січня 1918 року ІV Універсалом Української Центральної Ради. Універсал оголошував про незалежність і самостійність українських земель. А вже через рік саме 22 січня 1919 року на майдані святої Софії в Києві було проголошено про Злуку всіх українських земель Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) в одну спільну Соборну Українську державу. Українська мрія, яку плекали сотні тисяч українців здійснилася! Але молода українська держава зіткнулася з воєнними викликами, соціально-економічною кризою, військовою агресією сусідніх країн.
19 січ. 2019
Олімпіадний марафон. Обласна олімпіада з хімії
![](/uploads/org1458/news_1548329501__thumb.jpg)
19.01.2019 на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбулася обласна олімпіада з хімії (ІІ тур), у якій взяли участь криворізькі школярі, переможці міської олімпіади з даного предмета.