29 бер. 2021
Підведено підсумки ХVІІІ міського дитячо-юнацького кінофестивалю-конкурсу «Рідне Криворіжжя»
![](/uploads/org1458/news_1617271534__thumb.jpg)
26 березня 2021 року у дистанційному форматі пройшов ХVІІІ міський дитячо-юнацький кінофестиваль-конкурс «Рідне Криворіжжя».
26 бер. 2021
Міністерство цифрової трансформації запустило національний проєкт з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта»
![](/uploads/org1458/news_1625034941__thumb.jpg)
Відповідно до Програми діяльності КМУ України Міністерство цифрової трансформації запустило національний проєкт з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», основною метою якого є навчити 6 млн українців цифровій грамотності за 3 роки.
26 бер. 2021
Спільна акція до Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм
![](/uploads/org1458/news_1617271761__thumb.jpg)
26 березня 2021 року до Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм департаментом освіти і науки виконкому Криворізької міської ради спільно з ГО "Фонд об'єднаних сердець" проведено інформаційно-роз'яснювальний захід. Присутні на заході мали змогу переглянути фільм «Особливі», який знято на реальних подіях.
26 бер. 2021
Фотовиставка криворізьких дітей та людей з синдромом Дауна
![](/uploads/org1458/news_1617014200__thumb.jpg)
Щороку 21 березня відзначають Всесвітній день людей з синдромом Дауна.
З метою проінформованості громади міста про людей з синдром Дауна, залучення до вирішення їх проблем та потреб 26 березня 2021 року у виконкомі міської ради проведено соціальну акцію.
26 бер. 2021
Ще один крок до професійної майстерності
![](/uploads/org1458/news_1617014136__thumb.jpg)
25.03.2021 відбувся педагогічний практикум для вчителів української мови та літератури в режимі онлайн «Підвищення якості та результативності сучасного уроку через компетентнісно орієнтований підхід до викладання української мови та літератури».
26 бер. 2021
Вітаємо переможців міського літературного конкурсу патріотичної тематики «Герої не вмирають, бо живуть в наших серцях вічно!»
![](/uploads/org1458/news_1617014064__thumb.jpg)
25 березня 2021 року в КПНЗ «ЦДЮТ «Дивосвіт» КМР відбулося засідання членів журі міського літературного конкурсу патріотичної тематики «Герої не вмирають, бо живуть в наших серцях вічно!».
26 бер. 2021
До уваги учасників освітнього процесу!
![](/uploads/org1458/news_1616750192__thumb.jpg)
З 29 березня по 04 квітня 2021 року для учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти освітній процес буде організовано в дистанційному форматі з використанням можливостей електронних освітніх ресурсів.
25 бер. 2021
Вітаємо переможців міського літературного конкурсу патріотичної тематики «Герої не вмирають, бо живуть в наших серцях вічно!»
![](/uploads/org1458/news_1617271899__thumb.jpg)
25 березня 2021 року в КПНЗ «ЦДЮТ «Дивосвіт» КМР відбулося засідання членів журі міського літературного конкурсу патріотичної тематики «Герої не вмирають, бо живуть в наших серцях вічно!».
24 бер. 2021
Міський майстер-клас для вчителів освітньої галузі «Мистецтво»
![](/uploads/org1458/news_1616750361__thumb.jpg)
24.03.2021 відбувся міський майстер-клас для вчителів освітньої галузі «Мистецтво» за темою «Соціально-емоційне та етичне навчання як метод морального виховання учнів засобами народного і сучасного мистецтва».
24 бер. 2021
Вітаємо призера Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»!
![](/uploads/org1458/news_1616750283__thumb.jpg)
23 та 24 березня 2021 року у режимі онлайн відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу», організаторами якого - Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, за підтримки департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, спільно з Комунальним закладом «Миколаївський обласний Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» Миколаївської обласної ради.