18 січ. 2022
Міський конкурс «Юний філолог» - І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
![](/uploads/org1458/news_1642669074__thumb.jpg)
18.01.2022 в режимі онлайн відбувся міський конкурс «Юний філолог» - І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
17 січ. 2022
Нарада в режимі онлайн з питання реформування освітньої галузі
![](/uploads/org1458/news_1642425230__thumb.png)
17 січня 2022 об 11:00 відбулась нарада в режимі онлайн з питання реформування освітньої галузі в частині надання якісної профільної середньої освіти у закладах освіти міста та підготовки до проведення «Ярмарку професій».
15 січ. 2022
Міський конкурс «Інфотехнос» - І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
![](/uploads/org1458/news_1642424605__thumb.jpg)
14.01.2022 на базі КЦМЛ в режимі онлайн відбувся міський конкурс «Інфотехнос» - І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України відділення комп’ютерних і технічних наук.
15 січ. 2022
Засідання міждисциплінарної групи фахівців медичної та освітньої галузей з питань визначення рівня підтримки дітей з особливими освітніми потребами
![](/uploads/org1458/news_1642424553__thumb.jpg)
13 січня 2022 року на базі Криворізької гімназії №56 відбулося засідання міждисциплінарної групи фахівців медичної та освітньої галузей з питань визначення рівня підтримки дітей з особливими освітніми потребами під час надання послуг з інклюзивної освіти.
15 січ. 2022
Вітаємо колектив вихованців гуртка «Велосипедний туризм» КПНЗ «ЦТКЕУМ «Меридіан» КМР !
![](/uploads/org1458/news_1642410948__thumb.jpg)
Вітаємо колектив вихованців гуртка «Велосипедний туризм» КПНЗ «ЦТКЕУМ «Меридіан» КМР (керівник Яків Волков) за зайняте ІІІ місце у обласному турі Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію з активним способом пересування «Мій рідний край!
15 січ. 2022
Вітаємо вихованців гуртка «Спортивний туризм» КПНЗ «ЦТКЕУМ «Мандрівник» КМР!
![](/uploads/org1458/news_1642405547__thumb.jpg)
Вітаємо вихованців гуртка «Спортивний туризм» КПНЗ «ЦТКЕУМ «Мандрівник» КМР (керівник Сергій Покусай), які 17-19 грудня та 26-27 грудня 2021 року на базі Верхньодніпровського Палацу дитячої та юнацької творчості вибороли перемогу серед 24 команд з 6 закладів освіти Дніпропетровської та Запорізької областей у відкритому обласному Чемпіонаті зі спортивного гірського туризму у приміщеннях «Висота» серед здобувачів закладів загальної середньої та позашкільної освіти у 3 вікових групах.
13 січ. 2022
Вітаємо переможців ІІ (регіонального) туру Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»!
![](/uploads/org1458/news_1642168820__thumb.jpg)
Вітаємо переможців ІІ (регіонального) туру Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»!
13 січ. 2022
Вітаємо переможців і призерів І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України!
![](/uploads/org1458/news_1642168786__thumb.jpg)
13.01.2022 на базі КПЛ в режимі онлайн відбувся міський конкурс Шляхами українського державотворення /І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2021/2022 року, наукового відділення історії.
12 січ. 2022
Міський конкурс «Юний економіст»
![](/uploads/org1458/news_1641994916__thumb.jpg)
11.01.2022 на базі КСШ І-ІІІ ступенів №70 в режимі онлайн проведено міський конкурс «Юний економіст» - І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, відділення економіки.
6 січ. 2022
Дякуємо підприємцям!!!
![](/uploads/org1458/news_1641890385__thumb.jpg)
Традиційно, під час зимових канікул, стартували два муніципальні проєкти «Кривий Ріг – місто дитячих розваг» та «Підприємницький воркшоп». Близько 300 дітей різних пільгових категорій та талановитих учнів взяли участь у відвідуванні об’єктів бізнесу. Для дітей молодшого віку запропоновано розважальні програми за що ми висловлюємо подяку ФОП Барановський Д.Є., ФОП Ісмайлова А.Г. кизи, ФОП Алієва А. Більшість дітей ці заклади відвідували вперше.