30 жовт. 2023
Педагоги, учні, вихованці та їх батьки взяли участь у заходах до Дня української писемності та мови
![](/uploads/org1458/news_1698649460__thumb.jpg)
День української писемності та мови - свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця. Цьогоріч відповідно до указу Президента України воно відзначалося 27 жовтня.
30 жовт. 2023
Що на часі у вчителів початкових класів м. Кривого Рогу?
![](/uploads/org1458/news_1698649419__thumb.jpg)
Діти відпочивали на осінніх канікулах, а 370 вчителів початкових класів відвідували навчальні тренінги в межах реалізації програми підвищення кваліфікації «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» за підтримки відновлення освіти України фундацією LEGO.
30 жовт. 2023
Попри складний час, 30.10.2023 у місті стартує конкурс дитячої творчості «Первоцвіт»
![](/uploads/org1458/news_1698649371__thumb.png)
Шановні вчителі та батьки, підтримайте дітей у бажанні творити!
Оргкомітет конкурсу
27 жовт. 2023
Нагородження переможців міського конкурсу юних блогерів «Розповідаємо про Україну»
![](/uploads/org1458/news_1698649612__thumb.jpg)
27 жовтня 2023 року в приміщені Криворізької гімназії №74 (директор Н.Міщак) відбулося нагородження переможців міського конкурсу юних блогерів «Розповідаємо про Україну»
27 жовт. 2023
Діти та дорослі міста долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності
![](/uploads/org1458/news_1698649561__thumb.jpg)
27 жовтня Кривий Ріг активно долучився до написання Радіодиктанту національної єдності. Диктант писали працівники виконкому Криворізької міської ради, районних у місті рад, закладів вищої освіти та культури. До участі в національному флешмобі долучилися і літні жителі міста - студенти Університету третього віку.
27 жовт. 2023
Міський літературно-музичний вернісаж, присвячений Дню української писемності та мови, «Нас єднає рідна мова»
![](/uploads/org1458/news_1698649514__thumb.jpg)
27 жовтня у форматі відеоконференції Google Meet для педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти міста проведено міський літературно-музичний вернісаж, присвячений Дню української писемності та мови, «Нас єднає рідна мова». Учасники заходу доторкнулися до глибинних скарбів українського слова, відображених у поезіях та піснях, згадали історію української мови, перевірили свої знання.
26 жовт. 2023
Перше заняття міської школи молодого директора закладу загальної середньої освіти
![](/uploads/org1458/news_1698649671__thumb.jpg)
26 жовтня 2023 року на базі КГ №91 КМР пройшло перше заняття міської школи молодого директора закладу загальної середньої освіти з теми «Безпечне освітнє середовище: нові виміри безпеки». На занятті присутні 14 директорів, стаж роботи яких на посаді до 3-х років.
25 жовт. 2023
Освітяни міста Кривого Рогу у межах П’ятнадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті»провели відеоконференцію
![](/uploads/org1458/news_1698238879__thumb.jpg)
25 жовтня відкрилась П’ятнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті». У перший день роботи виставки проходить онлайн-конференція «Система професійного супроводу навчання дітей з особливими освітніми потребами в закладах освіти». Модератор конференції - Бородавка Олена Миколаївна, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, виховної роботи та охорони дитинства департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міськради.
24 жовт. 2023
Міський вебінар для педагогів закладів дошкільної освіти
![](/uploads/org1458/news_1698218808__thumb.jpg)
24.10.2023 відбувся міський вебінар для педагогів закладів дошкільної освіти за участю науково-педагогічних працівників з теми «Родина як первинний чинник впливу на формування національно-мовленнєвої особистості дітей дошкільного віку», під час якого розглядались різні підходи до співпраці з батьками, адже це - одна зі складових успішної роботи колективу будь-якого закладу дошкільної освіти.
24 жовт. 2023
Нарада з начальниками відділів освіти виконкомів районних у місті рад та керівниками закладів загальної середньої освіти
![](/uploads/org1458/news_1698218675__thumb.jpg)
Сьогодні у форматі офлайн на базі Криворізького ліцею №35 «Імпульс» пройшла розширена нарада з начальниками відділів освіти виконкомів районних у місті рад та керівниками закладів загальної середньої освіти.