16 лют. 2017
Міський заочний етап обласного фотоконкурсу «Моя Україна - 2017»
![](/uploads/org1458/news_1487841936__thumb.jpg)
З метою залучення у дітей до фотомистецтва, підвищення їх фотомайстерності, популяризації та пропаганди сучасних цифрових технологій, розвитку творчих здібностей, естетичних смаків, світобачення та його відображення у творчих роботах юних фотолюбителів 16.02.2017 на базі комунального позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків Саксаганського району» відбувся міський заочний етап обласного фотоконкурсу «Моя Україна - 2017».
15 лют. 2017
Міський фотоконкурс «Безсмертний подвиг»
![](/uploads/org1458/news_1487341628_128_thumb.jpg)
15 лютого на базі комунального позашкільного навчального закладу «Міський палац дитячо-юнацької творчості «Горицвіт» відбулось засідання журі міського фотоконкурсу «Безсмертний подвиг».
14 лют. 2017
Міські змагання з історико-технічного стендового моделювання у рамках проведення техномарафону «Від науково-технічної творчості до високих технологій»
14 лютого на базі КПНЗ «Клуб науково-технічної творчості учнівської молоді» Тернівського району відбулися міські змагання з історико-технічного стендового моделювання в рамках проведення міського техномарафону «Від науково-технічної творчості до високих технологій» з метою виявлення та залучення обдарованих, талановитих дітей до пошукової, дослідницької роботи засобами науково-технічної творчості, популяризації історико-технічного стендового моделювання.
14 лют. 2017
Підсумки міського етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка»
![](/uploads/org1458/news_1487340639__thumb.jpg)
14 лютого на базі комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія» Криворізької міської ради відбувся міський захід з екологічного напряму – підведення підсумків міського етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка».
13 лют. 2017
До уваги батьків та вчителів!
![](/uploads/org1458/news_1487054815__thumb.jpg)
Департамент кіберполіції Національної поліції України повідомляє про виявлення у соціальних мережах небезпечних груп, в яких дітей доводять до самогубства.
Фанати таких спільнот називають себе «китами», тому що ці тварини асоціюються у них зі свободою. Використання поняття «кити» («летючі кити»), можливо, пояснюється тим, що цей вид ссавців – один з небагатьох, представники якого добровільно можуть звести рахунки з життям.
13 лют. 2017
КЗШ №114: про творчість та талановитих людей
![](/uploads/org1458/news_1487012330__thumb.jpg)
«Кривий Ріг говорить мовою серця» – такі слова часто лунають у літературній студії КЗШ №114. До дитячої літстудії КЗШ №114 входять учні четвертих та частина учнів 3-В класу Криворізької загальноосвітньої школи №114 (керівник Тетяна Прозорова). З грудня 2016 р. твори дітей друкуються Всеукраїнським виданням «Гарний настрій» (головний редактор Юлія Мельник, м.Рівне).
10 лют. 2017
На шкільний урок ... в музей
![](/uploads/org1458/news_1487012072__thumb.jpg)
На музейному уроці, який провела для школярів Шелудько Тетяна Володимирівна, завідувач Народного музею комбінату, діти переглянули фільм та познайомилися з історією гіганта гірничо-металургійної промисловості України – Північного гірничо-збагачувального комбінату.
9 лют. 2017
Семінар-практикум для фахівців соціально-психологічної служби
![](/uploads/org1458/news_1487012027_122_thumb.jpg)
09 лютого 2017 року на базі Криворізької загальноосвітньої школи №103 відбувся семінар-практикум для фахівців соціально-психологічної служби «Соціально-психологічний супровід соціалізації особистості через розвиток соціальних якостей учнів».
8 лют. 2017
Особливості формування особистісних цінностей школярів як основи життєвих орієнтирів у процесі соціалізації
![](/uploads/org1458/news_1487009813__thumb.jpg)
8.02.2017 в рамках реалізації обласного науково-методичного проекту «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства» на базі Криворізької загальноосвітньої школи №110 проведено міський науково-практичний семінар для заступників директорів з НВР, заступників директорів з ВР, практичних психологів, соціальних педагогів з теми «Особливості формування особистісних цінностей школярів як основи життєвих орієнтирів у процесі соціалізації» .
8 лют. 2017
Засідання школи передового педагогічного досвіду з художньо-естетичного виховання дошкільників
08 лютого на базі комунального дошкільного навчального закладу №79 художньо-естетичного профілю м. Кривого Рогу відбулося засідання Школи передового педагогічного досвіду з теми «Розквітай, Україно, в долонях кожної дитини!». У засіданні брали участь вихователі дошкільних навчальних закладів Металургійного району.