25 жовт. 2017
Міський освітній коучинг для новопризначених вихователів-методистів ДНЗ
![](/uploads/org1458/news_1509645807__thumb.jpg)
25.10.2017 в КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №236 КТ» КМР проведено міський освітній коучинг для новопризначених вихователів-методистів з теми «Вихователь-методист як стратег професійного розвитку педагогів».
24 жовт. 2017
Участь у І Всеукраїнському з’їзді правових агентів
![](/uploads/org1458/news_1509645363__thumb.jpg)
23 та 24 жовтня в Тернопільському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – правовий ліцей № 2» відбувся І Всеукраїнський з’їзд правових агентів «ЗЕВС» під гаслом «Заради гідності й свободи».
22 жовт. 2017
Неймовірні пригоди гімназистів в Одесі
![](/uploads/org1458/news_1509645604__thumb.jpg)
Згідно з угодою про співпрацю між закладами освіти: Одеським навчально-виховним комплексом «Гімназія №7 - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» та Криворізькою гімназією №127, з метою обміну досвідом з 19 по 20 жовтня 2017 року учні КГ№127 взяли участь у освітньому івенті «Це наш час! Діймо!» у місті Одеса.
20 жовт. 2017
Вітаємо призерів Всеукраїнського конкурсу «Intel-Техно Україна 2017-2018»
![](/uploads/org1458/news_1508761295__thumb.jpg)
10.10-13.10.2017 на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» відбувся Всеукраїнський конкурс «Intel-Техно Україна 2017-2018» - у рамках національного етапу Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF. Конкурс став однією зі складових Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge», в межах якого учнівська молодь отримує можливість розвивати свої проекти, втілювати ідеї, отримувати інвестиції.
19 жовт. 2017
Нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів міста
19.10.2017 на базі Криворізької гімназії №95 відбулася нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів міста. Відкрила нараду начальник управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради Кріпак Тетяна Петрівна, яка оголосила хід проведення наради.
18 жовт. 2017
Зробимо свій внесок у збереження історичної пам'ятки Криворіжжя – парку «Веселі Терни»
![](/uploads/org1458/news_1508761504__thumb.jpg)
В ХІХ століття в селищі Веселі Терни з’явилась одна з дендрологічних перлин України – парк поміщика Харіна. Свого часу він розташовувався в одній із найбільш мальовничих місцин Криворіжжя – меандрі річки Саксагань біля маєтку Харіна. За своїми декоративними характеристиками він міг сміливо конкурувати з найкращими парками того часу. Зараз це старий парк, де збереглись дуби обхватом більше 5 метрів, з частково збереженими спорудами кінця ХІХ – початку ХХ століття.
18 жовт. 2017
Засідання дискусійного клубу керівників закладів освіти
![](/uploads/org1458/news_1508507856__thumb.jpg)
18.10.2017 на базі Криворізької загальноосвітньої школи №60 відбулося засідання дискусійного клубу керівників закладів освіти з теми «Перехід від атестації до сертифікації – вимога часу чи необхідність?». У роботі взяли участь працівники управління освіти і науки виконкому міської ради, комунального закладу «Інноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради, ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет», керівники закладів освіти міста.
17 жовт. 2017
І міська патріотична гра «Козацький квест»
![](/uploads/org1458/news_1508761718__thumb.jpg)
17.10.2017 на території парку Веселі Терни, що в Тернівському районі, було дуже гамірно, лунали пісні. Тут проходила І міська патріотична гра «Козацький квест», ця гра була присвячена потрійному святу, що відзначають в нашій державі 14 жовтня – День Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисника України. Організатором гри є управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, відповідальними за підготовку та проведення гри є Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Меридіан».
15 жовт. 2017
Міська інформаційно-просвітницька кампанія «Життя яскраве без алкоголю, тютюну, наркотиків»
![](/uploads/org1458/news_1508762030__thumb.jpg)
З 10 по 15 жовтня в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах Кривого Рогу проходила міська інформаційно-просвітницької кампанія «Життя яскраве без алкоголю, тютюну, наркотиків». В ході кампанії було проведено понад 570 заходів та залучено до них майже усіх учнів з 1 по 11 класи, а також вихованців гуртків позашкільних навчальних закладів.
12 жовт. 2017
Міська нарада «Сторінками позашкільної освіти Криворіжжя» для керівників позашкільних закладів
![](/uploads/org1458/news_1508762452__thumb.jpg)
На базі позашкільних навчальних закладів Тернівського району відбулася міська нарада «Сторінками позашкільної освіти Криворіжжя» для керівників позашкільних закладів.