8 січ. 2024
Зимові канікули не тільки час перепочинку у колі рідних та близьких людей, а й час для пізнання нових граней педагогічної майстерності
![](/uploads/org1458/news_1704809798__thumb.jpg)
57 вчителів природничо-математичної та суспільно-гуманітарної галузей ЗЗСО Кривого Рогу пройшли тренінги «ДІЗНайся про дистанційне та змішане навчання. Практичні аспекти», які проводилися на базі Криворізького Покровського ліцею директором закладу Іваном Качаловим.
6 січ. 2024
Вітаємо переможців І етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» у номінації «Фізика»!
![](/uploads/org1458/news_1704809377__thumb.jpg)
Вітаємо переможців І етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» у номінації «Фізика»! Із десяти переможців ЧЕТВЕРО – криворізькі педагоги!
5 січ. 2024
Вітаємо переможців І етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» у номінації «Географія»!
![](/uploads/org1458/news_1704809443__thumb.jpg)
Вітаємо переможців І етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» у номінації «Географія»! Із десяти переможців П'ЯТЕРО – криворізькі педагоги!
28 груд. 2023
Виховуємо лідера з дошкільного віку!
![](/uploads/org1458/news_1703839713__thumb.jpg)
Питання формування лідера з дошкільного віку стало темою міської педагогічної студії, яка відбулась 28.12.2023 за ініціативи департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради та Комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Криворізької міської ради для педагогів закладів дошкільної освіти.
28 груд. 2023
Міський семінар-практикум для викладачів курсу «Захист України»
![](/uploads/org1458/news_1703839660__thumb.jpg)
28.12.2023 в режимі відеоконференції відбувся міський семінар-практикум за темою «Трансдисциплінарний підхід в підготовці учнів по предмету «Захист України». Семінар проходив з метою підвищення професійної компетентності педагогів відповідно до основних стандартів державної політики у галузі військово-патріотичного виховання, військово-прикладного навчання дітей та молоді.
28 груд. 2023
Вітаємо переможців обласного етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
![](/uploads/org1458/news_1703756471__thumb.jpg)
Наші переможці будуть редставяти Кривий Ріг та Дніпропетровську область у Всеукраїнському етапі в березні 2024 року.
28 груд. 2023
Тренінг за програмою О.Університету (ГС «Освіторія») «Наздоженемо: про подолання освітніх втрат з української мови і літератури»
![](/uploads/org1458/news_1703746851__thumb.jpg)
«Тепер я знаю, як надолужити освітні втрати, як здійснювати усну та письмову взаємодію», «Дізналася, як використовувати інформаційні ресурси для надолуження освітніх втрат», «Дізналася про посібник Ігоря Хворостяного «Подолання освітніх втрат з української мови і літератури в 5-11 класах», про комплексну роботу з текстом; знаю, як побудувати урок з подолання освітніх втрат», «Нове: шляхи подолання освітніх втрат; види мотивації», «Тепер знаю про освітній дизайн, дизайн уроку», «Дізналася, як у процесі подолання освітніх втрат підвищити загальний рівень знань учнів», «Дізналася про шляхи вимірювання навчальних втрат, цікаві методи та прийоми організації роботи на уроках української мови і літератури», «Сподобалося все», «Багато матеріалу. Важко все запам’ятати та засвоїти за цей час. Але добре, що ми отримали всі матеріали, з якими працювали під час тренінгу, для опрацювання та використання», «Сподобалася чітка організація тренінгу, практичні завдання, робота в групі з колегами, приємне спілкування».
27 груд. 2023
Вітання зі святами громадських об’єднань міста, які опікуються проблемами дітей з особливими освітніми потребами
![](/uploads/org1458/news_1703680775__thumb.jpg)
27 грудня у приміщенні Комунального підприємства «Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху» Криворізької міської ради відбулося поздоровлення активу громадських об’єднань міста, які опікуються проблемами дітей з особливими освітніми потребами.
27 груд. 2023
Міський тренінг з питання надолуження освітніх втрат
![](/uploads/org1458/news_1703667663__thumb.jpg)
Сьогодні питання надолуження освітніх втрат є особливо актуальними і такі навчання є необхідними для ефективної організації освітнього процесу.
27 груд. 2023
ІІ (міський) етап Всеукраїнських олімпіад завершено
![](/uploads/org1458/news_1703667060__thumb.png)
Дві міські олімпіади з української мови та літератури, інформаційних технологій були останніми із 19 предметних олімпіад, які проводились у нашому місті протягом листопада-грудня 2023 року.