16 лип. 2020
Проєкти-переможці громадського бюджету 2020
- «Майстерня технічної творчості» на базі ЦДЮТ «Ріднокрай»
- «Регіональна молодіжна гра «Модель ООН-2020. Кривий Ріг» на базі Криворізької загальноосвітньої школи №68 Криворізької міської ради
Проєкт-переможець громадського бюджету 2020 «Майстерня технічної творчості» на базі ЦДЮТ «Ріднокрай» - це створення гуртка технічної творчості для дітей та молоді, які бажають навчитись майструвати, конструювати, моделювати та програмувати. Навчання в гуртку допоможе вихованцям сформувати інтерес до пошукової творчої діяльності, визначитись з вибором майбутньої професії.
Сума коштів, яка передбачена у міському бюджеті складає 381 976 грн. Станом на сьогоднішній день придбано обладнання, а саме принтер БФП кольоровий, планшет тренувальний, квадрокоптер та токарно-винторізний станок.
Результатами реалізації проєкту є залучення більшої кількості дітей до навчання в ЦДЮТ «Ріднокрай», створення нового напрямку гурткової роботи в закладі, забезпечення належного сприйняття позашкільного закладу з метою подальшої популяризації закладу серед підростаючого покоління, їх батьків, небайдужих місцевих жителів та гостей міста.
Проєкт-переможець громадського бюджету 2020 «Регіональна молодіжна гра «Модель ООН-2020. Кривий Ріг» на базі Криворізької загальноосвітньої школи №68 Криворізької міської ради. Сума коштів, яка передбачена у міському бюджеті складає 198 975,00 грн.
Що таке проєкт «Регіональна молодіжна гра «Модель ООН-2020. Кривий Ріг»? Модель ООН – це захоплююча рольова гра, в ході якої учасники імітують роботу органів ООН. Це талановиті та цілеспрямовані молоді люди, яким небайдуже майбутнє. «Регіональна молодіжна гра «Модель ООН-2020. Кривий Ріг», це проєкт, який спрямований на формування мережі активної молоді, де кожен може приміряти на себе роль дипломата і представляти певну країну, яку делегат обере. Основні теми для обговорення – це екологія, питання освіти, здоров’я, правові, та все ж головною для дебатів стане тема «Молодіжна міграція в сучасному світі: причини і наслідки»
На сьогоднішній день проведено тренінги для учнів шкіл за участі модераторів з міст Києва, Львова та Харкова. Також виготовлено та придбано банери, прапорці країн, сертифікати, ручки з логотипом, бейджи пластикові, паперові подарункові пакети з логотипом, надувні кульки.
Реалізація проєкту допоможе навчити молодь діалогу, слухати та чути один одного, встановлювати контакт, налагоджувати порозуміння з іншими людьми та реагувати на стресові чи конфліктні ситуації спокійно та розважливо.