3 груд. 2017
03.12.2017 на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №108 проведено міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. В олімпіаді взяли участь 127 учнів 8-11 класів (8 клас – 32 учні, 9 клас – 37 учнів, 10 клас – 30 учнів, 11 клас – 28 учнів).
03 грудня на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №108 проведено міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. В олімпіаді взяли участь 127 учнів 8-11 класів (8 клас – 32 учні, 9 клас – 37 учнів, 10 клас – 30 учнів, 11 клас – 28 учнів).
Високі результати показали команди Довгинцівського та Покровського районів (із 19 учасників 10 переможців та із 22 учасників 12 переможців відповідно).
Переможцями олімпіади стали 42 учні.
Призові місця посіли
І місце
- Словак Костянтин, учень 8 класу КНВК №129 «ГЛАС»;
- Коваленко Ілона, учениця 10 класу КПЛ;
- Борисенко Єгор, учень 10 класу КПНЛ;
- Петрина Володимир, учень 11 класу КНВК №129 «ГЛАС»;
- Глубенок Олексій, учень 11 класу КПЛ
ІІ місце
- Спиридонов Іван, учень 8 класу КГ №95;
- Придача Наталія, учениця 8 класу КГ №49;
- Сокол Дар’я, учениця 8 класу КГ №49;
- Горошко Катерина, учениця 8 класу КПЛ;
- Лінчук Анастасія, учениця 9 класу КПГ;
- Григоренко Сергій, учень 9 класу КНТМЛ №16;
- Киричик Олександра, учениця 9 класу КПЛ;
- Заєць Микола, учень 9 класу КЦМЛ;
- Карпов Олександр, учень 10 класу КПЛ;
- Шишко Данило, учень 10 класу КПЛ;
- Приставка Владислав, учень 11 класу КНВК №129 «ГЛАС»;
- Стецун Катерина, учениця 11 класу КПЛ;
- Куксенко Віталій, учень 11 класу КЗШ №60
ІІІ місце
- Марушак Артем, учень 8 класу КЗШ №94;
- Кісенко Вадим, учень 8 класу КЗШ №103;
- Афанасьєва Олександра, учениця 8 класу КПЛ;
- Муренко Володимир, учень 8 класу КЗШ №113;
- Голуб Юлія, учениця 8 класу КЦМЛ;
- Романенко Ігор, учень 8 класу КЦМЛ;
- Радзіон Володимир, учень 9 класу КНВК №129 «ГЛАС»;
- Бутовський Дмитро, учень 9 класу КЗШ №94;
- Наезжий Іван, учень 9 класу КНВК №129 «ГЛАС»;
- Бродько Анастасія, учениця 9 класу КГ №95;
- Панічевих Микита, учень 9 класу КПЛ;
- Гласов Олександр, учень 9 класу КГ №91;
- Куцик Микола, учень 9 класу КЦМЛ;
- Хоменко Максим, учень 9 класу КЦМЛ;
- Прохорчук Дмитро, учень 9 класу КЗШ №123;
- Горб Нікіта, учень 10 класу КНВК №129 «ГЛАС»;
- Козак Іван, учень 10 класу КПЛ;
- Башевець Денис, учень 10 класу КПНЛ;
- Максимова Вікторія, учениця 10 класу КЦМЛ;
- Кисіль Ангеліна, учениця 10 класу КЦМЛ;
- Іваницька Єлизавета, учениця 11 класу КНВК №129 «ГЛАС»;
- Муравльов Андрій, учень 11 класу КНВК №129 «ГЛАС»;
- Новицький Дмитро, учень 11 класу КПНЛ;
- Галавай Олександр, учень 11 класу КЦМЛ
Вітаємо всіх переможців та їх учителів з високими результатами!
Висловлюємо подяку адміністрації КЗШ №108 (директору Стешиній Людмилі Олександрівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи Могір Світлані Григорівні, заступнику директора з виховної роботи Коломоєць Тетяні Миколаївні) та педагогічному колективу закладу за створення належних умов проведення олімпіади й комфортного перебування учнів та членів журі.
Учителям фізики закладів освіти міста пропонуємо ознайомитись із завданнями міської олімпіади, що були підготовлені КВНЗ «ДОІППО»