Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

 
Безоплатна правова допомога
001
1212

ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по п'ятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Урядова гаряча лінія
попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та тендерної дискримінації
1547


Урядова консультаційна
лінія з питань безпеки дітей
в Інтернеті
1545

(далі обрати «3»)

Національна дитяча
гаряча лінія Ла-Страда
0 800 500 225
(із стаціонарних),
116 111
(з мобільних)

«Гаряча лінія»
Національної поліції України
Єдиний контакт-центр
0 800 500 225
(із стаціонарних)
116 111
(з мобільних)

Національна гаряча лінія
з попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та
тендерної дискримінації
0 800 500 335
(із стаціонарних),
116 123
(з мобільних)

«Гаряча лінія»
служби у справах дітей
Дніпропетровської облдержадміністрації
056 732 48 71


Дніпропетровський
центр соціальних служб
056 370 48 18


ОЛІМПІАДНИЙ МАРАФОН. ОБЛАСНА ОЛІМПІАДА З ФІЗИКИ

28 лют. 2022
20 лютого 2022 року в місті Дніпрі відбулася обласна олімпіада з фізики, в якій взяли участь криворізькі школярі, переможці міської олімпіади з даного предмета.

20 лютого 2022 року в місті Дніпрі відбулася обласна олімпіада з фізики, в якій взяли участь криворізькі школярі, переможці міської олімпіади з даного предмета.

До складу  міської команди входили 22 учнів: Маліца Анатолій, 8 клас, Цвєткова Поліна, 9 клас, Козачинська Софія, 11 клас, КГ №49; Труфанов Давід, 8 клас, Болотнікова Мілана, Брояко Софія, 10 клас, КПНЛ; Гусельников Дмитро, 8 клас, КЗШ №125; Тагієв Ренат, 8 клас, Ніколенко Валерія, 9 клас, КЦМЛ; Вигівський Ярослав, Якіменко Артур, 9 клас, Білоус Олександра, Клочкова Кіра, Зінченко Юлія, 10 клас, П'ятигорець Данило, Радигін Єгор, 11 клас, КПЛ; Загребін Владислав, 9 клас, КЗШ №111; Зінов' єв Платон, 9 клас, Заруцька Ірина, 10 клас, КНВК №129 «ГЛАС»; Ігнатов Максим, 11 клас, КЗСШ №4; Гагуа Микита, 11 клас. КНВК №81, Ященко Кароліна, 11 клас, НВК « ЗНЗ-ТЛ».

Супроводжували учнів та створювали їм позитивний настрій для успішного виступу на обласній олімпіаді учителі Смолянчук Інна Володимирівна, КПНЛ; Бондарчук Тетяна Вікторівна, КЦМЛ; Голобородько Віра Анатоліївна. КНВК №129 «ГЛАС».

 Глубенок Світлана Валентинівна, учитель КПЛ, Ржепецький Василь Петрович, учитель КОЛІ, працювали у складі журі обласної олімпіади.

За рішенням журі обласної олімпіади з фізики (оприлюднено 25.02.2022) переможцями стали

І місце - Брояко Софія, учениця 10 класу КПНЛ

ІІ місце - Вигівський Ярослав, учень 9 класу КПЛ; Зінов'єв Платон, учень 9 класу КНВК №129 «ГЛАС»; Білоус Олександра, учениця 10 класу КПЛ;Клочкова Кіра, учениця 10 класу КПЛ;Болотнікова Мілана, учениця 10 класу КПНЛ;Зінченко Юлія, учениця 10 класу КПЛ

ІІІ місце - Труфанов Давід, учень 8 класу КПНЛ;Тагієв Ренат, учень 8 класу КЦМЛ;Якіменко Артур, учень 9 класу КПЛ;Заруцька Ірина, учениця 10 класу КНВК №129 «ГЛАС»;П'ятигорець Данило, учень 11 класу КПЛ;Козачинська Софія, учениця 11 класу КГ №49

Ви всі великі молодці! Ви -  наша гордість і надія !

За якісну та результативну підготовку учнів до олімпіади з фізики (на міському та  обласному етапах)  висловлюємо подяку вчителям, без яких перемога була б неможливою, Глубенок Світлані Валентинівні, КПЛ (підготувала п'ять переможців); Кравченко Тетяні Вікторівні, КГ №49 (підготувала двох переможців); Стеблівець Ірині Павлівні, КПЛ; Бондарчук Тетяні Вікторівні, КЦМЛ; Лясову Ігорю Григоровичу, КПНЛ; Смолянчук Інні Володимирівні, КПНЛ; Мерзликіну Олександру Володимировичу, КНВК №129 «ГЛАС»; Голобородько Вірі Анатоліївні, КНВК №129 «ГЛАС».

Вітаємо всіх учасників  складного випробування, бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані шкільних наук!