Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

 
СТОП булінг
  
  
  
Календар свят України. Граматика української мови
  
  
  



Олімпіадний марафон Обласні олімпіади з німецької, французької та іспанської мов

12 січ. 2019
12.01.2019 на базі КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» відбулися одночасно обласні олімпіади з німецької, французької та іспанської мов, у яких взяли участь криворізькі школярі, переможці міських олімпіад із вищезазначених предметів.

12 січня на базі КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» відбулися одночасно обласні олімпіади з німецької, французької та іспанської мов, у яких взяли участь криворізькі школярі, переможці міських олімпіад із вищезазначених предметів.

До складу міської команди з німецької мови входили 12 учнів: Тяпкіна Софія, КСШ №71; Дюбакін Руслан, КЗШ №32; Колос Юлія, Романів Софія, Стахорська Дарина, Коряка Анна, КСЗШ №20; Соколова Єлизавета, Сініцина Дар’я, Халік Софія, Павлович Єлизавета, Команчук Марія, Степченкова Дарина, КНВК №129 «ГЛАС».

До складу міської команди з французької мови входили 6 учнів: Курашов Ілля, Каліта Єлізавета, КЗСШ №4; Окуловський–Ювмінін Єгор, Плешивцева Ірина, КГ №95; Трикіша Олена, Петренко Лілія, КСШ №71.

До складу міської команди з іспанської мови входили 6 учнів КСШ №71, вихованці вчителя-методиста Анєчкіної Ольги Іванівни: Чернопіщенко Софія, Юріна Софія, Останіна Вероніка, Убийконь Кристина, Дятлова Анна, Шум Тимофій.

Переможцями обласної олімпіади з німецької мови стали

І місце

- Тяпкіна Софія, учениця 9 класу КСШ №71;

- Коряка Анна, учениця 11 класу КСЗШ №20

ІІ місце

- Романів Софія, учениця 9 класу КЗСШ №20;

- Соколова Єлизавета, учениця 9 класу КНВК №129 «ГЛАС»

ІІІ місце

- Колос Юлія, учениця 9 класу КСЗШ №20;

- Стахорська Дарина, учениця 10 класу КСЗШ №20;

- Сініцина Дар’я, учениця 10 класу КНВК №129 «ГЛАС»;

- Павлович Єлизавета, учениця 11 класу КНВК №129 «ГЛАС»;

- Команчук Марія, учениця 11 класу КНВК №129 «ГЛАС»;

- Степченкова Дарина, учениця 11 класу КНВК №129 «ГЛАС»;

 

ІІІ місце на олімпіаді з французької мови посіла Петренко Лілія, учениця 10 класу КСШ №71

 

Усі учасники міської команди з іспанської мови (представники КСШ №71) посіли призові місця:

І місце

- Юріна Софія, учениця 10 класу

- Убийконь Кристина, учениця 11 класу

ІІ місце

- Чернопіщенко Софія, учениця 9 класу

- Останіна Вероніка, учениця 10 класу

- Дятлова Анна, учениця 11 класу

- Шум Тимофій, учень 11 класу

За якісну та результативну підготовку учнів до обласних олімпіад з німецької, французької та іспанської мов висловлюємо подяку вчителям: Куппі Ларисі Григорівні, КСШ №71 (французька мова); Руденко Валентині Анатоліївні, Самойловій Ніні Віталіївні, КНВК №129 «ГЛАС»; Ніколаєвій Вікторії Володимирівні, Колесник Галині Борисівні, Стручковій Катерині Леонідівні, КСЗШ №20; Вакар Ользі Олександрівні, КСШ №71 (німецька мова); Анєчкіній Ользі Іванівні, КСШ №71 (іспанська мова).

Вітаємо всіх переможців та їх учителів з високими результатами!