Підручники для школи
 

Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

 
Безоплатна правова допомога
001
1212

ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по п'ятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Урядова гаряча лінія
попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та тендерної дискримінації
1547


Урядова консультаційна
лінія з питань безпеки дітей
в Інтернеті
1545

(далі обрати «3»)

Національна дитяча
гаряча лінія Ла-Страда
0 800 500 225
(із стаціонарних),
116 111
(з мобільних)

«Гаряча лінія»
Національної поліції України
Єдиний контакт-центр
0 800 500 225
(із стаціонарних)
116 111
(з мобільних)

Національна гаряча лінія
з попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та
тендерної дискримінації
0 800 500 335
(із стаціонарних),
116 123
(з мобільних)

«Гаряча лінія»
служби у справах дітей
Дніпропетровської облдержадміністрації
056 732 48 71


Дніпропетровський
центр соціальних служб
056 370 48 18


Підсумки проведення ХІІІ міських змагань зі спортивного пішохідного туризму для учнівської молоді

16 лист. 2022
14 листопада 2022 року у онлайн-форматі відбулися ХІІІ міські змагання зі спортивного пішохідного туризму для учнівської молоді.

14 листопада 2022 року у онлайн-форматі відбулися ХІІІ міські змагання зі спортивного пішохідного туризму для учнівської молоді.

У змаганнях взяли участь 17 команд (67 учасників) із 13 закладів освіти (9 закладів загальної середньої освіти та 4 закладів позашкільної освіти): КЛ №123 (2), 24, КГ №29, 33, 59, 78. 92, 100, 101, КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР (3),  КПНЗ «ЦТКЕУМ «Меридіан» КМР (2), КПНЗ «ЦТКЕУМ «Вершина» КМР, КПНЗ «ЦДЮТ Металургійного району» КМР.

Змагання проводилися на дистанції «Крос-похід», в яку входили етапи: вузли, топографія, переправа, спуск та підйом, траверс схилу, азимут, орієнтування в заданому напрямку та орієнтування по лінії. Кожному учаснику команди потрібно було пройти тест індивідуально. Контрольний час на кожного учасника був 1 година.

Переможцями у командному заліку стали:

серед закладів позашкільної освіти:

І місце –  команда «Інгулецькі туристи» КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР, тренер Г.Глядченко.

ІІ місце – команда «Фенікс» КПНЗ «ЦТКЕУМ «Вершина» КМР, тренери О.Яковенко, Ю.Малініна.

ІІІ місце – команда «КОМП» КПНЗ «ЦДЮТ  Металургійного району» КМР, тренер Н.Вєнікова.

серед закладів загальної середньої освіти:

І місце – команда «Сокіл» КГ №100, тренер А.Канцер.

ІІ місце – команда «Спортсмени 123» КЛ №123, тренер А.Янієва-Тарасова.

ІІІ місце – команда «Туристи 123» КЛ №123, тренер А.Янієва-Тарасова.

Переможцями у особистому заліку стали:

  • Хлопчики:

І місце – Громик Денис, команда «Фенікс» КПНЗ «ЦТКЕУМ «Вершина» КМР.

ІІ місце – Сазикін Дмитро, команда «Фенікс» КПНЗ «ЦТКЕУМ «Вершина» КМР.

ІІІ місце – Шевченко Іван, команда «Інгулецькі туристи» КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР.

  • Дівчатка:

І місце – Данилова Христина, команда «Інгулецькі туристи» КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР.

ІІ місце – Новікова Ульяна, команда «Інгулецькі туристи» КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР.

ІІІ місце – Лях Анна, команда «Фенікс» КПНЗ «ЦТКЕУМ «Вершина» КМР.

Посилання на протоколи

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1SZUhBXRmrw963xKqGvlUzhBt029jd8oD/edit?usp=sharing&ouid=106113331176251264031&rtpof=true&sd=true