Підручники для школи
 

Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

 
Безоплатна правова допомога
001
1212

ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по п'ятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Урядова гаряча лінія
попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та тендерної дискримінації
1547


Урядова консультаційна
лінія з питань безпеки дітей
в Інтернеті
1545

(далі обрати «3»)

Національна дитяча
гаряча лінія Ла-Страда
0 800 500 225
(із стаціонарних),
116 111
(з мобільних)

«Гаряча лінія»
Національної поліції України
Єдиний контакт-центр
0 800 500 225
(із стаціонарних)
116 111
(з мобільних)

Національна гаряча лінія
з попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та
тендерної дискримінації
0 800 500 335
(із стаціонарних),
116 123
(з мобільних)

«Гаряча лінія»
служби у справах дітей
Дніпропетровської облдержадміністрації
056 732 48 71


Дніпропетровський
центр соціальних служб
056 370 48 18


Підсумки міські змагання зі спортивного туризму «Перші старти»

14 лист. 2022
10 листопада 2022 року в онлайн-форматі відбулися міські змагання зі спортивного туризму «Перші старти» (вид пішохідний) для молодшої групи серед учнівської молоді.

10 листопада 2022 року в онлайн-форматі відбулися міські змагання зі спортивного туризму «Перші старти» (вид пішохідний) для молодшої групи серед учнівської молоді.

У змаганнях взяли участь 15 команд (90 учасників) із 11 закладів освіти (6 закладів загальної середньої освіти та 5 закладів позашкільної освіти): КЛ №№4,123, КГ №№ 22, 33, 42, 102, КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР (3), КПНЗ «ЦТКЕУМ «Фортуна» КМР, КПНЗ «ЦТКЕУМ «Мандрівник» КМР, КПНЗ «ЦТКЕУМ «Меридіан» КМР (2), КПНЗ «ЦТКЕУМ «Вершина» КМР.

Переможцями у командному заліку стали:

серед закладів позашкільної освіти:

І місце – команда КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР-1, тренер Г.Глядченко, І.Юношева.

ІІ місце – команда КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР-3 тренер Г.Галіченко.

ІІІ місце – команда КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР-2, тренер Ю.Камінський.

серед закладів загальної середньої освіти:

І місце – команда «Дружні» КГ №42, тренер Т.Ханалієва.

ІІ місце – команда «Ми» КГ №22, тренер О.Суркова.

ІІІ місце – команда КЛ №123, тренер А.Янієва-Тарасова.