Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

 
Безоплатна правова допомога
001
1212

ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по п'ятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Урядова гаряча лінія
попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та тендерної дискримінації
1547


Урядова консультаційна
лінія з питань безпеки дітей
в Інтернеті
1545

(далі обрати «3»)

Національна дитяча
гаряча лінія Ла-Страда
0 800 500 225
(із стаціонарних),
116 111
(з мобільних)

«Гаряча лінія»
Національної поліції України
Єдиний контакт-центр
0 800 500 225
(із стаціонарних)
116 111
(з мобільних)

Національна гаряча лінія
з попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та
тендерної дискримінації
0 800 500 335
(із стаціонарних),
116 123
(з мобільних)

«Гаряча лінія»
служби у справах дітей
Дніпропетровської облдержадміністрації
056 732 48 71


Дніпропетровський
центр соціальних служб
056 370 48 18


ОЛІМПІАДНИЙ МАРАФОН. ОБЛАСНА ОЛІМПІАДА З ГЕОГРАФІЇ

1 бер. 2022
20 лютого 2022 року в місті Дніпрі  відбулася обласна олімпіада з географії , в якій взяли участь криворізькі школярі, переможці міської олімпіади з даного предмета.

20 лютого 2022 року в місті Дніпрі  відбулася обласна олімпіада з географії , в якій взяли участь криворізькі школярі, переможці міської олімпіади з даного предмета.

До складу  міської команди входили 23 учні: Омельниченко Любов, 8 клас, Єрохов Дмитро, 10 клас, КЦМГ; Соколова Надія, 8 клас, Бабаков Захарій, 9 клас, Ткачов Артур, 10 клас, Рахманов Микита, 11 клас, КЦМЛ; Білокоз Марія, 8 клас, Кулик Яків, 11 клас,  КЗШ №12; Чирва Марія, 8 клас, Білий Даніїл, 10 клас, КНВК №129 «ГЛАС»; Знайдюк Олександр, 8 клас, КСШ №74; Майданюк Валерія, 8 клас, КЗШ №72; Огнівець Софія, 8 клас, КЗШ №27; Бібік Анна, 9 клас,  Власов Сергій, 10 клас, КГ №49; Бондаренко Максим, 9 клас, КЗШ №31; Тараненко Максим, 9 клас, КТГ; Котковський Олександр, 10 клас, КНВК №81 «ЗШ-ліцей»;  Чічкан Аліна, 11 клас, КЗШ №123; Стеценко Олександра, 11 клас, КЗШ №15; Бельчик Дар'я, 11 клас, КЗШ №27; Католіченко Антон, 11 клас, КЗШ №86; Чорний Даніїл, 11 клас, КЗШ №119.

Супроводжували учнів та створювали їм позитивний настрій для успішного виступу на обласній олімпіаді учителі Диженко Тетяна Володимирівна, КЗШ №72; Ореховська Валерія Олексіївна, КНВК №129 «ГЛАС»; Тригуб Оксана Володимирівна, КЦМГ.

 Учителі географії Гавриленко Любов Іванівна, КГ №95; Петренюк Ганна Петрівна, КЗШ №12; Масолова Наталія Миколаївна, КГ №91; Маханько Ірина Вадимівна, КЗШ №44,  працювали у складі журі обласної олімпіади.

За рішенням журі обласної олімпіади з географії (оприлюднено 25.02.2022) переможцями стали

І місце - Чирва Марія, учениця 8 класу КНВК №129 «ГЛАС»;Бондаренко Максим, учень 9 класу КЗШ №31;Ткачов Артур, учень 10 класу, КЦМЛ

ІІ місце - Омельниченко Любов, учениця 8 класу КЦМГ;Білокоз Марія, учениця 8 класу КЗШ №12;Знайдюк Олександр, учень 8 класу КСШ №74;Тараненко Максим, учень 9 класу КТГ;Бібік Анна, учениця 9 класу КГ №49;Рахманов Микита, учень 11 класу КЦМЛ; Кулик Яків, учень 11 класу КЗШ №12;Католіченко Антон, учень 11 класу КЗШ №86

ІІІ місце - Огнівець Софія, учениця 8 класу КЗШ №27;Бабаков Захарій, учень 9 класу КЦМЛ;Власов Сергій, учень 10 класу КГ №49;Білий Даніїл, учень 10 класу, КНВК №129 «ГЛАС»;Чічкан Аліна, учениця 11 класу КЗШ №123

Ви всі великі молодці! Ви -  наша гордість і надія !

За якісну та результативну підготовку учнів до олімпіади з географії (на міському та обласному етапах)  висловлюємо подяку вчителям, без яких перемога була б неможливою, Петренюк Ганні Петрівні, КЗШ №12 (підготувала двох переможців); Захаровій Вікторії Анатоліївні, КГ №49 (підготувала двох переможців); Зайцевій Інні Григорівні (підготувала двох переможців); Тригуб Оксані Володимирівні, КЦМГ; Ореховській Валерії Олексіївні, Лемешенку Юрію Володимировичу, КНВК №129 «ГЛАС»; Сухар Ніні Іванівні, КСШ №74; Грищенко Тетяні Сергіївні, КЗШ №27; Величко Олені Іванівні, КТГ; Субач Оксані Ігорівні, КЗШ №123; Ільченко Олені Петрівні, КЗШ №86.

Вітаємо всіх учасників  складного випробування,  бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані шкільних наук!