Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

 
001 Безоплатна правова допомога
  
  
  
1212
  
Календар свят України. Граматика української мови

ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по п'ятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Урядова гаряча лінія
попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та тендерної дискримінації
1547


Урядова консультаційна
лінія з питань безпеки дітей
в Інтернеті
1545

(далі обрати «3»)

Національна дитяча
гаряча лінія Ла-Страда
0 800 500 225
(із стаціонарних),
116 111
(з мобільних)

«Гаряча лінія»
Національної поліції України
Єдиний контакт-центр
0 800 500 225
(із стаціонарних)
116 111
(з мобільних)

Національна гаряча лінія
з попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та
тендерної дискримінації
0 800 500 335
(із стаціонарних),
116 123
(з мобільних)

«Гаряча лінія»
служби у справах дітей
Дніпропетровської облдержадміністрації
056 732 48 71


Дніпропетровський
центр соціальних служб
056 370 48 18


Підсумки міського творчого конкурсу «Юні дизайнери»

15 лист. 2021
12.11.2021 відбувся міський творчий онлайн конкурс «Юні дизайнери».   

12.11.2021 відбувся міський творчий онлайн конкурс «Юні дизайнери».    

У заході брали участь 35 вихованців закладів позашкільної освіти - КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» КМР, КПНЗ «ЦДЮТ «Мрія» КМР, КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР, КПНЗ «СЮТ Покровського району» КМР, КПНЗ «СЮТ Саксаганського району» КМР, КПНЗ «ЦДЮТ «Сонях» КМР, КПНЗ «СЮТ Тернівського району» КМР, КЗПО «ЦПО «Терни» КМР, КПНЗ «ЦПО «Зміна» КМР, - які представили на огляд журі свої роботи у трьох номінаціях: «Дизайн: новорічна композиція в інтер'єрі», «Дизайн новорічної іграшки «Лялька-мотанка», «Дизайн одягу: декор для волосся на обручі в народному стилі».

Роботи конкурсантів вирізнялися оригінальністю за змістом, формою, кольором та використанням альтернативних, традиційних та сучасних технік і матеріалів.

Усі конкурсні роботи заслуговують на увагу своєю актуальністю, індивідуальністю та естетичним оформленням.

За підсумками проведення міського творчого конкурсу  «Юні дизайнери» визначено переможців:

Номінація: «Дизайн: новорічна композиція в інтер'єрі»:

I місце            Неумивайченко Марія, вихованка гуртка «Юний дизайнер» КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного  району» КМР, керівник О.Яцишина.

                       Левіна Емілія, вихованка гуртка «Геометричне моделювання» КПНЗ «СЮТ Покровського району» КМР, керівник Т.Вигівська.

II місце          Гонтарук Діана, вихованка гуртка «Технічний дизайн» КПНЗ «СЮТ Саксаганського району» КМР, керівник М.Горєльська.

                      Пікінер Інна, вихованка гуртка «Інтер'єрна іграшка» КПНЗ «ЦДЮТ «Мрія» КМР, керівник М.Чичикалова.

III місце         Юшкевич Ганна, вихованка ЗХК гуртка «Кераміка» КПНЗ  «СЮТ Тернівського району» КМР, О.Литинчук.

                      Д'якова Ілона, вихованка гуртка «Технічний дизайн» КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» КМР, керівник Н.Харитонова.

                      Михалковська Валерія, вихованка гуртка «Технічний дизайн» КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» КМР, керівник Н.Жогло.

Номінація «Дизайн новорічної іграшки «Лялька-мотанка»

I місце            Галка Володимир, вихованець гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР, керівник О.Найпак

II місце          Ситник Наталія, вихованка гуртка «Інтер'єрна іграшка» КПНЗ «ЦДЮТ «Мрія» КМР, керівник М.Чичикалова.

                       Шевченко Уляна, вихованка гуртка «Лялька» КПНЗ «ЦДЮТ «Сонях» КМР, керівник Н.Паук.

                      Мішина Варвара, вихованка ЗХК гуртка «Кераміка» КПНЗ «СЮТ Тернівського району» КМР, керівник О.Литвинчук.

III місце         Шевченко Поліна, вихованка гуртка «Конструювання та моделювання одягу» КПНЗ «СЮТ Покровського району» КМР, керівник О.Вовненко.

                      Тамарович Олександра, вихованка гуртка «Дизайн» КПНЗ «ЦПО «Зміна» КМР, керівник О.Кривенко.

Номінація «Дизайн одягу: декор для волосся на обручі в народному стилі»:

I місце            Барташ Валерія,Сєдун Анастасія, вихованки КПНЗ «ЦДЮТ «Мрія» КМР.

II місце          Бєклеміщева Поліна, Лукічова Антоніна, вихованки гуртка «Моделювання іграшок – сувенірів» КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР, керівник О.Найпак.

                      Пікуль Соломія, Корота Марія, вихованки гуртка «Виготовлення сувенірів»  КПНЗ «СЮТ Покровського району» КМР, керівник А.Кулик.

III місце         Пастух Майя, Кузьменко Васіліса, вихованки гуртка «Художнє оздоблення одягу» КПНЗ «ЦПО «Зміна» КМР, керівник І.Страх.

                      Криштоп Маргарита, Федоренко Анастасія, вихованки гуртка «Технічний дизайн»  КПНЗ «СЮТ Саксаганського району» КМР, керівник М.Горєльська.

За результатами конкурсу команди посіли наступні місця:

I місце –         команда вихованців КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР.

II місце –       команди вихованців КПНЗ «СЮТ Покровського району» КМР та КПНЗ «ЦДЮТ «Мрія» КМР.

III місце –      команда вихованців КПНЗ «СЮТ Тернівського району» КМР.