Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

 
СТОП булінг
  
  
  
Календар свят України. Граматика української мови
  
  
  



Вітаємо переможців міського літературного конкурсу «Відомі земляки-криворіжці»

28 бер. 2019
28.03.2019 на базі КПНЗ «ЦДЮТ «Дивосвіт» КМР відбулося засідання журі міського літературного конкурсу «Відомі земляки-криворіжці», що проходить у рамках міського фестивалю патріотичних справ «Об’єднані любов’ю до України».

 

28 березня на базі КПНЗ «ЦДЮТ «Дивосвіт» КМР відбулося засідання журі міського літературного конкурсу «Відомі земляки-криворіжці», що проходить у рамках міського фестивалю патріотичних справ «Об’єднані любов’ю до України».

На конкурс надійшло 80 робіт від 75 юних літераторів з усіх районів міста: від учнів 41 закладу загальної середньої освіти (КЗШІ №1, КЗСШ №4, КЗШ №№5, 17, 26, 27, 32, 37, 45, 51, 52, 59, 60, 65, 68, 72, 75, 78, 85, 86, 87, 94, 102, 108, 111, 112, 116, 119, 120, 123, 126, КНТМЛ №16, КПЛ, КЦМЛ, КГ №№91, 127, КПГ, КНВК «Загальноосвітня Вальдорфська школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)» КМР, КВНК №35, 58, 128) та вихованців 4 закладів позашкільної освіти («ЦДЮТ «Дружба», «Терноцвіт», ЦХЕТДЮ «Орфей», «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР).

Більшість робіт була присвячена відомим землякам, непересічним особистостям, які залишили слід в історії міста. Конкурсанти молодшої вікової групи писали про В.Гурова, О.Поля, М.Маковія, середньої – В.Полубоярцева, В.Маренича, О.Бєльського, В.Матусевича, В.Дишинського, а старшокласники оригінально та нестандартно розкрили цікаві факти з життя В.Михайличенка, І.Авраменка, А.Голованенко, Л.Баранової, О.Грицишина та Г.Синиці.

За рішенням членів журі на підставі оціночних протоколів переможцями стали 26 авторів.

Молодша вікова група (7-10 років)

«Поезія»

І місце – Гладченко Марія, учениця 4 класу КЗШ №87;

ІІ місце – Бакшеєва Єлизавета, учениця 2 класу КЗШ №94;

ІІІ місце – Бережна Аліна, учениця 4 класу КЗШ №65.

«Проза»

І місце – Рябчиков Ярослав, учень 2 класу КЗШ №45;

ІІ місце – Дзюба Ольга, учениця 4 класу КЗШ №111;

ІІІ місце – Житченко Олег, учень 4 класу КЗШ №45.

Середня вікова група (11-14 років)

«Поезія»

І місце – Новосьолов Тимофій, учень 6 класу КЗШ №116;

ІІ місце – Логачов Данило, учень 8 класу КГ №127;

ІІ місце – Артюшенко Максим, учень 9 класу КЗШ №112;

ІІІ місце – Карпенкова Кристина, учениця КПЛ;

ІІІ місце – Лахно Марія, учениця 7 класу КЗШ №75.

«Проза»

І місце – Власенко Ксенія, учениця 8 класу КЗШ №26;

ІІ місце – Войшель Валерія, вихованка КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР;

ІІ місце – Щербина Діана, учениця 6 класу КЗШ №60;

ІІІ місце – Казюлін Михайло, вихованець КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР;

ІІІ місце – Муляк Олена, учениця 6 класу КЗШ №86;

ІІІ місце – Веклич Анна, учениця 7 класу КЗШ №126.

Старша вікова група (15-18 років)

«Поезія»

І місце. – Лісова Юлія, учениця 11 класу КЗШ №72;

ІІ місце – Юрчук Єлизавета, учениця 9 класу КЗШ №116;

ІІІ місце – Мельниченко Єлизавета, учениця КЗШ №85.

«Проза»

І місце. – Гранкіна Анастасія, учениця 10 класу КНВК «Загальноосвітня Вальдорфська школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)» КМР;

ІІ місце. – Сіроткіна Наталя, учениця 9 класу КНТМЛ №16;

ІІ місце – Калініч Богдана, учениця 11 класу КЗШ №102;

ІІІ місце – Пшеничний Євгеній, учень 10 класу КГ №127;

ІІІ місце – Прокопенко Олександра, учениця 9 класу КЗШ №37;

ІІІ місце – Шкурупій Анастасія, учениця 11 класу КЗШ №45.

Всі переможці будуть запрошені на підсумкове свято та нагороджені грамотами ДОН ВКМР у травні 2019 року.