Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

 
СТОП булінг
  
  
  
Календар свят України. Граматика української мови
  
  
  



Міський інтерактивний турнір «Знавці біології - 2019»

15 бер. 2019
15.03.2019 на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 59 відбувся міський інтерактивний турнір «Знавці біології - 2019». У турнірних змаганнях брали участь 35 школярів із усіх районів міста Кривий Ріг.

15 березня на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 59 відбувся міський інтерактивний турнір «Знавці біології - 2019». У турнірних змаганнях брали участь 35 школярів із усіх районів міста Кривий Ріг.

Метою проведення міського турніру юних біологів Криворіжжя був пошук, підтримка, розвиток творчого потенціалу обдарованої молоді, набуття умінь розв’язувати складні біологічні проблеми, доповідати, формулювати твердження та захищати власну думку в наукових дослідженнях.

Змагання юних біологів оцінювали науковці Криворізького державного педагогічного університету Кобрюшко О.О., Квітко М.О., методист КЗ «Інноваційно-методичний центр» КМР Шадир Т.М., керівник міського методичного об'єднання вчителів біології Щербак О.В., керівник гуртка КПНЗ «Станція юних натуралістів Покровського району» КМР Ващенко Л.О.

Привітали учасників турніру методист КЗ «Інноваційно-методичний центр» КМР Данилович Л.Я., головний спеціаліст відділу освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради Рябова К.І.

За підсумками півфіналу місця розподілилися наступним чином:

ІІІ місце - команда «Барвиста Земля» Тернівського району;

ІІ місце – команда «Покоління N» Саксаганського району;

І місце - команда «Eko-life» Інгулецького району.

Цікаво та жваво пройшов фінал турніру під час дебатних змагань. Учасники показали глибоке знання предмету, ерудицію, вміння формулювати твердження і відстоювати власну позицію.

За підсумками фінальної гри визначились місця команд у рейтинговій таблиці :

І місце – команда «Корозія їжака» Металургійного району – 47,8балів

ІІ місце –  команда «Valvatidae», збірна Покровського району – 47,6 балів

ІІІ місце – команда «Діти сонця», збірна команда Центрально-Міського району – 41,6 балів.

Кращими учнями за номінаціями визнано:

«Кращий доповідач» - Тулянцева Аліса, член команди «Valvatidae» (44 б.);

«Кращий опонент» – Баньковська Діана, член команди«Корозія їжака»(38 б.) ;

«Кращий рецензент» – Леськів Єгор, член команди«Корозія їжака» (43 б.).

Вітаємо переможців та бажаємо усім учасникам змагань успіхів!