Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

 
СТОП булінг
  
  
  
Календар свят України. Граматика української мови
  
  
  



Олімпіадний марафон. Обласна олімпіада з української мови та літератури

10 січ. 2019
10.01.2019 на базі КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» відбулася обласна олімпіада з української мови та літератури, в якій взяли участь криворізькі школярі, переможці міської олімпіади із даного предмета.

10.01.2019 на базі КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» відбулася обласна олімпіада з української мови та літератури, в якій взяли участь криворізькі школярі, переможці міської олімпіади із даного предмета.

До складу міської команди входили 16 учнів: Лук’яненко Дана, Демченко Віктор, Ревун Олександра, Фатющенко Влада, КПГ; Плешивцева Ірина, КГ №95; Ямко Юлія, Сокол Дар’я, Гунченко Аліна, КГ №49; Ревенко Іван, КЗШ №79; Шуміло Вікторія, КЗШ №62; Нетреба-Шумлянський Андрій, Борис Дар’я, КНВК №35 «Імпульс»; Юхимець Тетяна, КЗШ №121; Толстяк Маргарита, КЗШ №26; Кузнєцова Катерина, Маркевич Єлизавета, КСШ №118.

За рішенням журі обласної олімпіади з української мови та літератури переможцями стали

І місце

Юхимець Тетяна, учениця 10 класу КЗШ №121;

Плешивцева Ірина, учениця 11 класу КГ №95

ІІ місце

- Ревенко Іван, учень 8 класу КЗШ №79;

- Демченко Віктор, учень 9 класу КПГ;

- Ревун Олександра, учениця 10 класу КПГ;

- Шуміло Вікторія, учениця 10 класу КЗШ №62;

- Кузнєцова Катерина, учениця 11 класу КСШ №118;

- Маркевич Єлизавета, учениця 11 класу КСШ №118;

- Борис Дар’я, учениця 10 класу КНВК №35 «Імпульс»;

- Фатющенко Влада, учениця 11 класу КПГ

ІІІ місце

- Лук’яненко Дана, учениця 8 класу КПГ;

- Ямко Юлія, учениця 8 класу КГ №49;

- Нетреба-Шумлянський Андрій, учень 9 класу КНВК №35 «Імпульс»;

- Толстяк Маргарита, учениця 10 класу КЗШ №121;

- Гунченко Аліна, учениця 11 класу КГ №49

За якісну та результативну підготовку учнів до олімпіади з української мови та літератури (на районному, міському, обласному рівнях) висловлюємо подяку вчителям: Дзюбенко Олені Валентинівні, КГ №95; Сидоренко Наталії Борисівні, КГ №49; Каракаш Тетяні Олексіївні, Ревун Оксані Юріївні, Жушман Людмилі Сергіївні, КПГ; Смуток Наталі Володимирівні, КСШ №118; Іващенко Ользі Володимирівні, Нікітіній Олені Валеріївні, КНВК №35; Левченко Вікторії Анатоліївні, КЗШ №26; Хрипун Жанні Михайлівні, КЗШ №79; Макаренковій Світлані Василівні, КЗШ №121.

Вітаємо всіх переможців та їх учителів з високими результатами!