Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

 
  
  
Календар свят України. Граматика української мови
  
  
  

Обласні олімпіади з англійської та іспанської мов

6 лют. 2018
06.02.2018 оргкомітет обласних олімпіад з англійської та іспанської мов оприлюдниврезультати зазначених олімпіад (змагання відбулися 03.02.2018 на базі КВНЗ «Дніпровська академія неперервної освіти» ДОР).


06 лютого оргкомітет обласних олімпіад з англійської та іспанської мов оприлюдниврезультати зазначених олімпіад (змагання відбулися 03.02.2018 на базі КВНЗ «Дніпровська академія неперервної освіти» ДОР).

До складу міської команди з іспанської мови входили 6 учнів, представників КСШ №71: Останіна Вероніка, Юріна Софія, УбийконьКристина, Шум Тимофій, Дятлова Анна, Матвійчук Анна.

До складу міської команди з англійської мови входили 14 учнів: Плахотна Мілана, Петренко Лілія, Мітько Діана, КСШ №71; Шаповалов Ілля, КГ №95; Єрьоміна Софія, КГ №91; Третяк Ксенія, Гичко Марія, КЗСШ №4; Зарослинська Єлизавета, КЗШ №110; Сафоненко Яна, Попов Денис, КНВК №129 «ГЛАС»; Гаврілова Віра, КЗШ №130; Петров Олексій, КНВК №35 «Імпульс»; Косяк Анастасія, КЗШ №125.

Переможцями обласної олімпіади з іспанської мови стали всі вихованці Анєчкіної Ольги Іванівни:

І місце

- Юріна Софія, учениця 9 класу КСШ №71;

- Убийконь Кристина, учениця 10 класу КСШ №71

ІІ місце

- Дятлова Анна, учениця 10 класу КСШ №71;

- Шум Тимофій, учень 10 класу КСШ №71

ІІІ місце

- Останіна Вероніка, учениця 9 класу КСШ №71;

- Матвійчук Анна, учениця 10 класу КСШ №71

Переможцями обласної олімпіади з англійської мови стали:

І місце

- Петренко Лілія, учениця 9 класу КСШ №71;

- Шаповалов Ілля, учень 9 класу КГ №95;

- Єрьоміна Софія, учениця 10 класу КГ №91

ІІ місце

- Третяк Ксенія, учениця 10 класу КЗСШ №4;

- Гаврилова Віра, учениця 11 класу КЗШ №130;

- Косяк Анастасія, учениця 11 класу КЗШ №125

ІІІ місце

- Федін Дмитро, учень 10 класу КЦМГ;

- Гичко Марія, учениця 10 класу КЗСШ №4;

- Мітько Діана, учениця 11 класу КСШ №71;

- Петров Олексій, учень 11 класу КНВК №35 «Імпульс»;

- Попов Денис, учень11 класу КНВК №129 «ГЛАС».

За якісну та результативну підготовку учнів до олімпіад з англійської та іспанської мов (на районному, міському, обласному рівнях) висловлюємо подяку вчителям:Анєчкіній Ользі Іванівні, Мітроніній Тетяні Федорівні, Шмуляк Наталії Іванівні, КСШ №71; Ярмолович Ларисі Олексіївні, КГ №95; Гречук Аллі Миколаївні, КНВК №129 «ГЛАС»; Тарневій Олені Едуардівні, КЗСШ №4; Білозір Ользі Станіславівні, КЦМГ; Софієнко Ліні Володимирівні, КЗШ №125; Чугуновій Тетяні Адольфівні, КНВК №35 «Імпульс»; Шуліченко Тетяні Геннадіївні, КЗШ №130.

Вітаємо всіх переможців та їх учителів з високими результатами!